Šestidílná komediální minisérie z prostředí policejní služebny v pražských Holešovicích. (Stream.cz)

MiaMahoney odpad!

Jeeee, hehe! Moravák s hantecem v Praze! Hahahaaaa, rýpání se v hovnu! Huhuhuhahahaaa chacháááá, piča a kurva! No tak přesně na tohle jsem čekala celou dobu, konečně zase kvalitní seriál, u kterýho jsem si okamžitě poprskala monitor tlačenkou! Ježišmarjá, ten Moravák je naprosto úžasnej, jak von tam valí ten hantec do těch cajzlovskejch gum, rozumíš, to je prostě úplně supa! Jako a ten Maryško, jo, von bude určitě děsná svině, je to strašně napínavý, jak von se jako z toho průseru dostane, žejo... A teď hele jak si vůbec nerozumijou, prostě prdel dokonalá, ne! A kdo vymýšlí ty gagy, to musí být fakt hlava, já bych to jakože nedala, takhle vyladěný srandy! Su jako i ráda, že to běží na těch internetech, protože si to můžu pustit kdy chcu a ne, že jako musím přepínat mezi Výměnou manželek nebo Soudkyní Barbarou! Škoda jenom, že tam nehraje třeba Vydra, Paulová nebo ta Brožová, to je krásná ženská, můj starej to řiká furt! Mně by se tam zase líbil Novotnej, nevim vůbec, kam jako zmizel, to byl aspoň poctivej bavič, ten to nešidil, dycky se tak jakože zapotil a to je jasný, to je z toho, jak mu to myslí, to já poznám, protože když u nás s babama v úklidovce taky dělám srandu, tak se potim úplně stejně! Jako akorát se mi nelíbilo, jak si dělají srandu z pana prezidenta. Myslim si, že řikat mu "ovar" je takový dost neslušný, dyť má jenom tři brady, co já bych za to dala! Navíc on neni vůbec blbej, šak furt válí ty... no, ty jeho bontony! Snad ho zase zvolíme, no musíme, protože on má rád ty hospůdky a srandy a přece to je naše kultůra, no né?! ()

ostravak30

Tomuhle chybí všechno, co by měl komediální seriál ve skutečnosti mít. Párkrát jsem se pousmál nad neskonalou pitomostí moravského poldy a vyčůraností toho českého. Jinak tomu ale chybí hlavně náboj a propracované zápletky. Ty vytvořené jsou jako z mateřské školky, sranda je na úrovni žáka první třídy. Bim bác někoho po hlavě, rádoby vtipné hlášky moraváka a jeho historky a pár tak neskonalých absurdit, že je to spíše trapné než směšné. Navíc představitel moravského policisty naprosto nepochopitelně neustále civěl do kamery. Ještě bych chtěl upozornit na naprosto špatnou kameru, střih a místy i problémy se zvukem. Ani herecké hvězdy v epizodních rolích tento seriál před nízkým hodnocením neochránily. Právem! ()

Torpid odpad!

Jiří Maryško a celé Demago je minimálně zajímavej divadelní originál, i když lístek bych si na něj nekoupil. Z toho mála, co jsem viděl jde o jakousi míchanici chtěnné trapnosti, improvizace a pološílenství. Problém mám s tím, že tam, kde se diváci smějí se mi v deviti z deseti případů napíná žaludek až do bolesti. Žádná zábava ani žádné další katarze.Tolik o divadle. Tenhle seriál mi nepřijde ani tak špatný, až by byl dobrý. Nebo legrace na Soukupova majora Maisnera.? Nevím, co tím tvůrci chtěli říci a krom tohodle textu to ani nehodlám zjišťovat. Tupá vychcaná podbízivost, marný pokus o jednoduchý humor - nejhlubší odpad. tvůrcům se napříště vyhnu a zde po druhém díle končím. ()

zdepapepa

Jednou to vyjde. Snaha Streamu přiblížit se klasickým sitcomům je velká, občas to vyjde, občas ne. Fízlárna má některá dobrá rozhodnutí (např. vězeň v cele nebo Dittrichovo jídlo), ale celkový dojem by u mě vylepšilo např. větší "parťáctví" postav anebo projednou nemít nějakou postavu, která je wrestlingovým termínem "heel", takový spíš anti-hrdina než hrdina. ()

SOLOM.

STREAM a TV Seznam se tentokrát moc nevytáhli. Šestidílný miniseriál zaujme snad jen prvním a čtvrtým dílem. Ostatní jsou těžké sračky s minimem humorných situací a dobrých hlášek. Ruda nejvíc pobavil svým buranským příchodem, u kterého jsem se skutečně nasmál nejvíc. Říkal jsem si, že to bude snad dobrý seriál, nicméně opak byl pravdou. Většinu trumfů vytáhli tvůrci hned v úvodu a pak už jen vařili z vody a vymýšleli jednu trapnost za druhou. Navíc to nebylo ani moc směšné. Hodně těžký průměr – spíš podprůměr, který dva dobré díly moc nezachrání. Prosím další díly už nechci…!!!45% ()