V.I.P. vraždy

• Česko VIP vraždy
Česko, (2016–2018)

Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Tomáš Měcháček, Jitka Sedláčková (viac)

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů. (TV Prima)

nikinikiniki

Jedna hvězda za Patrika, jinak chabý děj, chybí akce, což je u krimči dost blbý a myslím, že praví kriminalisti se asi musejí chytat za hlavu :)) ()

EddieIron

Jedna hvězda jenom proto, že fakt nerad dávám odpady. Tady se ale fakt nepovedlo pranic. A když jsem zaslechl jak policista mluví o "obecním" ohrožení /namísto obecném/ a dokonce dvakrát, že v redakci mají "uzavírku" místo uzávěrky, sledování tohohle díla pro mne skončilo. ()

Muf911

Sem si lidi choděj něco léčit. Proč by zrovna tenhle docela příjemnej a veselej seriál, kterej si na nic nehraje a člověk se u něj pobaví, měl zrovna patřit k těm nejhorším? 22% hodnocení? Asi žiju na jiný planetě. Pokud vás nebavěj komediální detektivní televizní seriály, tak se na to nekoukejte. Já si to rád dám, navíc na Soňu Norisovou můžu koukat pořád. ()

VLADEK odpad!

Viděn jeden díl náhodně na návštěvě, kde jsem nebyl pánem nad ovladačem. :-) Kdybych měl napsat otevřeně svůj názor, tak by mi z toho po přečtení bylo samotnému zle. Tohle není brak, to je tak upoceně trapně česky VIP, jako nic jiného. ()

Lilith03

Koukali jsme s přítelem na obě série, čekali jsme, že to bude dobré, protože nás ze začátku bavili jednotlivé postavy a celkově to obsazení není vůbec zlé. Seriál má problém s primitivním a neuvěřitelným dějem, kdo je vrah uhádnete hned a vždycky to je úplně primitivní, minimálně u většiny dílů první série. Druhá série má problém v divných snech Klaudie, je to hrozně divný, nehodí se to tam. Po dokoukání posledního dílu jsme čekali, že nějak vyřeší vztah mezi hlavními protagonisty a nějak to dopadne se záporákem, ale ono nic. Museli jsme se podívat, zda to už fakt je konec, protože to prostě jako závěrečný díl nevypadalo, je to neukončené a nepůsobí to dobře. Kamera, kvalita, herci - určitě ano, scénář a režie - rozhodně ne,.. škoda, mělo to potenciál. ()

joywork

Opravdu hrozné, špatné herecké výkony, neustále stejní herci v podobných rolích na Nově na Primě i na ČT. A ta zápletka nepřesvědčivá, umělá,nepravděpodobná. Již sledovat nebudeme. ()

framil odpad!

Mohlo to být aspoň na jednu hvězdu,ale Děrgel není herec.Nemá výraz,charisma,talent prostě nic.Cvičená opice by to zahrála líp.Hrůza,děs a běs... ()

zlishaack

Kvalitní suroviny nemusí zaručit kvalitní výsledek. Když si koupím svíčkovou, nakládaný zelený pepř, cibuli, bylinky a kvalitní brambory a všechno to najebu do misky a nechám tři hodiny mikrovlnkovat, vyjde z toho vycpávka sloní prdele. Pokud s tím umím pracovat, bude z toho skvělý steak se šťouchačkama a pepřovou omáčkou. Bohužel, tento seriál, i přes kvalitní suroviny (pro mě Myšička, Dvořák, Vladyka) uchopili kuchaři jak ze třetí cenové kategorie z paralelního vesmíru, kde je šéfem PRAKULu Jirka Babica (úúúoúoúúoúoúúooúúú) a základem jídel je voda (když nemáte vodu, dejte tam cement) v podání dua Bártů & Bártů. A poté již ani provozní Fuit nedokázal zvrátit cestu do horoucích pekel. Hvězda za to napětí, jestli Soňa ukáže koňa. ()

kodwin

Po pár dílech musím konstatovat, že to není tak špatné, jak se zdálo. Možná jsem si taky už zvykl ... Největší problém vidím v Děrgelovi, který vedle Norisové vypadá jako ochotník. To už i ten Révai hraje líp. Dvojice Hána/Stryková je ale fakt super, oba mě baví. Scénáře jsou v průměrné. Někdy něco vybočí nahoru nebo dolů, ale tak už to v těhle seriálech bývá. Kdo má rád nenáročné detektivky, u kterých se může bavit s partnerem, stráví u VIP vražd celkem příjemný večer. ()

DK197

Zázrak krimi seriálů to zrovna není, ale mě tak baví hlavní postavy a scénář, že nad tím zavírám oči. Něco na tom je. :-) ()