Jak to dopadlo!?

Reality-TV
Česko, 2017, 45 min

Účinkujú:

Jan Musil (moderátor)

Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadly. Buďte přitom s námi. (TV Barrandov)

Larikazka odpad!

Asi mám moc nízké IQ a nebo nemám kebulu stavěnou na takové hovna.. těžko říct, ale přikláním se k první možnosti rozhodně :D ()

Tomiss13 odpad!

Pokud Musil nedopadl na samé dno již v Dementních a sehraných vztazích, tak teď už tam je určitě. Udělal ze sebe výstavního pristituta. Viděli jsme asi 5 minut a Honzík a zbytek scénáristů rozhodně nezklamali. Probíhal tam hrozný doják, kde paní, její "syn" a samozřejmě i Honzík předváděli plačtivý výstup. Ve chvíli, kdy zazněla hláška, jestli by jim slečna v zákulisí mohla podat kapesníky, jsem už opravdu šel do kolen... Kde se, do prdele, na takový sračky berou prachy?! ()

Yaan2 odpad!

Kakastrofa! Připadá mi to, jako takové o hodně horší "Áčko". Je to důkaz toho, že když jste ubožák a nic neumíte, tak točíte takovýto pořad. :-DDD ()

iTTV odpad!

Moderátor: ,,Musím vám oznámit, že nejste biologickým otcem ani vašeho čtvrtého dítěte''. Divák: ,,Ha, Ha, tak to snad není možný.'' Ne, prosím, už nikdy!! ()