Porno? Horor? Snuff? Ne, Troma! Z tolika šílených nápadů, geniálních hlášek a nechutných záběrů vám zaručeně exploduje hlava. Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator. A nejšílenější dobrodružství z produkce nejšílenější společnosti Troma může začít! (Řitka video)

wampire23

Mám rád TROMU. Mám rád humor, ktorý používajú. Ale zrejme som toho už videl príliš a toto ma nejak extra nenadchlo. Neprišlo mi to také nechutné, ako píšu niektorí užívatelia tu na csfd. Je tam veľ telesných tekutín, gore, kozičiek a všetkého možného, ale väčšina času je nudná a naťahovaná. Keby to skrátili o dobrú polhodinku, šlo by hodnotenie vyššie. Takto je to čistý priemer. ()

PanTumnus

jsou tam nahý chlapy, hrdina co se jmenuje masturbátor a asi nejšílenější odpornosti v historii kinematografie, takže... proč ne. je to prostě můj šálek kakaa. ()

Matli

Nejlepší Toxík z celé série. Konečně tvůrci projevili naplno své úchylné choutky, což samozřejmě oceňuju :-) Každopádně herecké výkony a příběh (a dabing) jsou úplně mimo nějaké filmařské umění. Těším se na Toxího 5. ()

kondor77

Předně podotýkám, že nejsem fanouškem žánru. Na film jsem se podívál čistě ze zvědavosti. A kupodivu jsem nebyl zklamán. Navíc mám pocit (tušeni), že některé protagonisty jsem už viděl v mých oblíbených pornofilmech. Tuto informaci ale berte s rezervou. Film slušně odsýpá a je blbý tak akorát. ()

FoxMulder odpad!

To je snímek!!! Určitý stupeň zábavy se tomu ale upřít nedá. V porovnání s tímhle jsou ale jednička a dvojka majstrštyky... ()

Knor

Tak přesně tohle jsem od Toxieho očekával. Dvojka a trojka odpuštěna a zapomenuta, tohle je ten pravej trashovej námrd. Společně s prvním dílem určitě to nejlepší co Troma vyrobila. Krvavá a zvrácená úchylárna, která má spoustu nápadů. Konečně je tu všeho dost aby se člověk opravdu nenudil. Šílený a skvělý zakončení :-) ()

Stejšn

Normálně by to byla klasická Troma s hodnocením tak tři hvězdičky, ale díky fenomenálnímu vícehlasému simultánnímu dabingu týmu kina Aero jsem se hodinu a půl lámal smíchy a proto plný počet. "Jakpak se jmenuješ, milunko, drahunko?" - "Milunka Drahunka." Dycky Tromákov! ()

Martass21

Bože můj, větší sračku jsem snad ještě neviděl. Ale sračku, která mě na hodinu a třičtvrtě naprosto zabavila a naprotsto zadupala do země můj (nevalný) intelekt. Díky Toxie! ()

Heroin17

Chci střeva. Chci kozy. Chci jet jako Dodge Turbo! Sjíždím koks a sleduju Toxic! Je to strašně hectic! Golfista i Douglas penetrují konečník Kleopatry svýma pangalaktickýma čurákama! ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)