Lajna

• Česko Lajna (viac)
Česko, (2017–2021), 9 h 32 min (Minutáž: 21–26 min)

Scenár:

Petr Kolečko

Kamera:

Jan Šťastný

Hudba:

Jiří Burian

Jiří Langmajer, Zdeněk Piškula, Norbert Lichý, Hana Vagnerová, Petra Špindlerová, Pavla Dostálová, Josef Kaluža, Marek Taclík, Václav Neužil ml. (viac)

Elitný hokejový tréner Luboš Hrouzek, olympijský víťaz z Nagana a bývalý hráč NHL, bojuje po ukončení kariéry nielen na striedačke, ale aj v osobnom živote. Jeho hokejové srdce by rado zostalo v Havířove, ale žena jeho srdca by bola šťastná kdekoľvek inde. (TV JOJ)

0kozel

Podle hodnocení zde mám pocit jakoby se na mé obrazovce zobrazovalo něco jiného než všem ostatním. To, že to celé vypadá lacině, jako když si parta amatérů jde natočit film na mobil, bych ještě zkousnul. Ale to, že se v tom nikdo kromě Langmajera ani nesnaží hrát, už ne. Pár povedených vtipů sice zazní, ale většinou mi bylo za tvůrce spíš trapně. ()

trickmaster

Tohle už se dá opravdu srovnat s Holiwoodskými drijáky! Totální strop! Langmajer i Kozub perfektní! Samej joke za jokem a naservírovaný události v posloupným vyvíjení se, jsou dotahnuty k dokonalosti!!! ()

fandimir

Na lajnu jsem se dost těšil, ale už po pár prvních epizodách první série jsem bohužel zjistil, že mi její humor nesedne až zas tak moc, jak jsem čekal. I proto se mi nejvíc líbila třetí série, která se víc věnuje hokeji než humoru, který mi ostatně taky nejvíc sedl v třetí sérii. Nejhorší za mě druhá série, protože postava Hrouzka staršího je mi hrozně nesympatická. /1. série 65%/2. série 55%/3. série 75%/ ()

Repa_02

Špičková česká komedie - opravdu pobaví, za mě nejlepší minimálně v 21.století. Nejvíce se mi líbí třetí série, protože je opravdu nabitá hokejem a skvělým humorem narážejícím na Brno a na Slováky. První a druhá ne zase tak dobrá, ale i tak - 80% ()

zodiak217

Skvelo natočený komediálny seriál z hokejového prostredia. Opäť raz som sa spontánne nasmial, čo sa mi už pri amerických produkciach nestáva. Herecké obsadenie to zvládlo výborne a J. Langmaier tu skutočne exceluje s tou svojou cholerickou posadnutosťou hokejom na seba naväzuje rad ďalších postáv, ktoré dokáže strhnúť na svoju stranu svojou hokejovou vášňou. Seriál má tempo, chytľavú hudbu a nenudí. Občas ide s humorom až za hranu, no v globále to vytvára skvelý seriál, ktorý nebudete vedieť vypnúť lebo vás nakazí svojim humorom a vášňou s akou tu uznávajú hokej. Myslím, že si prídu na svoje aj nehokejový fanúšikovia. ()

Mastik222

Hokejem žiju už delší dobu a vše, co se ho týká mě zajímá. Tady musím říct, že to je fakt super a Jiří Langmajer tu svou roli hraje fakt dobře. Kdo má rád hokej alespoň trochu mi dá určitě za pravdu. ()

KuceraJohny

Když to vyšlo s fotbalem (Vyšehrad), tak obbod přišel i z hokejem. I přesto že mi je hokej stokrát bližší, Lajna prostě není tak dobrá jako Vyšehrad. Vtipy jsou tam dost podprůměrný a ani výkony nic extra. I přesto je to furt slušná zábava někdy se díl opravdu povede. ()

Motyuek

Dobrý rozjezd utopený v moři zmaru a trapnosti. Poslední díl to už akorát pohřbil. Je to škoda, protože se povedlo autorům stvořit skupinku geniálních postav ať už samotný trenér, nebo ten šílený spoluhráč jeho syna. Ale nezvládli okolo nich udržet funkční rámec a tak se jim to v závěru rozsypalo úplně jako domeček z karet. ()

Zuzanej

Seriál má vtip a dobré obsazení. Po zhlédnutí prvního dílu jsem byla nadšená a vzala na milost Langmajera, protože to zahrál moc dobře. Je to pro mě taková tutovka jak se pobavit, zasmát, moc nehloubat. ()

KraLuban

Hodně příjemná oddychová blbina, na můj vkus nemusely poslední díly jít tak "do sladka"...ale i tak věc která pobaví nejeden večer. ()

Warapeidza

Lepší než Vyšehrad (což je škoda, jelikož fotbal mám radši). Vrcholem jsou pro mě první, pátý a šestý díl, pak už jde moc do vážna, což mi nesedělo. Hodně tomu pomáhá stopáž, která se drží plus minus na stejném času, na rozdíl od Vyšehradu je tak aspoň nějaký čas na nějaký vývoj hlavních postav. Langmajer a Vagnerová jsou ve svých rolích boží... ()

RexT

Na internetový seriál dost dobré. Scénář přijatelný, obsazení hlavních rolí skvělé. A připadalo mi, že ty polední díly jsou lepší, jak ty úvodní. Nejvíc jsem se smál u pětky ve studiu a u sedmičky. ()

blatouchm

Na českou tvorbu celkem dobrý :) Chybí tomu větší zápletky (je tam v podstatě jen jedna zajímavější?). Hlášky jsou super. Mělo to větší potenciál, ale je jasný, že tam chybí větší rozpočet. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

25.03.2022

Voyo svým předplatitelům od 25.3.2022 nabídne každý pátek dvě epizody nového komediálního seriálu ze sportovního prostředí, Národní házená. Děj osmidílného seriálu se točí kolem partičky značně… (viac)