Keď sa Emilia (Amanda Todisco) prebudí na púšti a v jej blízkosti pre ňu neznámy muž kope hrob, je jej jasné, že jej život nebude trvať dlho. Pohreb sa jej podarí prežiť, ale nedokáže sa dostať z hrobu a naviac sa nachádza v nehostinnej púšti. (Marceloo)

ricci.s

Neskutočne som sa bavil na tom, ako sa jedna husa polovicu filmu snažila dostať z jednej jamy a až do konca sa motkala po púšti. A do toho flashbacky, lebo chcelo sa to tváriť, že to má scenár. Hrôza. ()

Marceloo

Keď sa Emilia (Amanda Todisco) prebudí na púšti a v jej blízkosti pre ňu neznámy muž kope hrob, je jej jasné, že jej život nebude trvať dlho. Pohreb sa jej podarí prežiť, ale nedokáže sa dostať z hrobu a naviac sa nachádza v nehostinnej púšti. - Námetovo sa mi to nezdá úplne najhoršie a aj natočené to je lepšie než väčšina podobných amatérskych snímkov, ale celé to absolútne zabíja to, ako prehnane vážne sa to celé tvári. Pritom takéto filozoficko-náboženské témy v hororoch s ťažkosťami dokážu spracovať špičkoví režiséri, takže to bolo nepodarené ešte predtým, než to vôbec začali natáčať. ()

SOLOM.

Námět sice nevypadal nikterak originálně, ale zpočátku mě film docela zaujal. Sice to celé vypadalo dost lacině, ale Amanda Todisco je docela pěkné děvče a revenge kousky mám v oblibě. Jenomže to jsem ještě netušil, že víc jak polovina filmu bude hodně nudná podívaná, okořeněná o fanatické kecy, nepříliš záživné dialogy a přestože celková stopáž není zas tak dlouhá, tak se děj místy neskutečně táhl.    Pár náznaků zajímavé atmosféry by se tu našlo, ale jen co se za nehet vleze. Nebýt několika vzpomínkových scén, asi bych se z toho plazení pustinou a řvaní uzýval k smrti. Navíc ve finále ani ta samotná pomsta nebyla žádný zázrak a nikterak záživná podívaná. Celé to tak nějak postrádalo logiku. Naštěstí nakonec došlo i na krev a trochu toho násilí. Rozhodně to chtělo mnohem lepšího režiséra, který by tomu dodal potřebnou šťávu a napětí.    Valley of Ditches je tak v konečném zúčtování dosti podprůměrnou záležitostí.20% ()

Rathalos

Urcite ma tento hororik vela much,ale dalo sa to pozerat aj vdaka kratkej stopazi,takze ja som toho nazoru,ze som videl kopec horsich filmov ako je tento...:-) ()

Cinematrix odpad!

Nikdy jsem nevěřil tomu, že bych byl schopný dát nějakému filmu odpad. Nicméně jsem to dokoukal v naději, že na konci přidám alespoň jednu hvězdu. Ve filmu jde o toto: Holka, svázaná stříbrnou kobercovkou (asi nejdražší rekvizitou filmu), leží v poušti a my vůbec nevíme proč. Dále je tam jakýsi clon Toma Cruise, který káže výňatky z bible, a my nevíme proč. Kobercovka nakonec povolí a holka utíká. Pak jsou tu flashbacky, aby už tak zmateného diváka ještě víc zmátly. Utíkající holka je opět chycena replikou Toma Cruise, protože si místo nohou rozvázala pusu. Disciplíně plazení v poušti 3x zdar! Následně je hozena do hrobu s jejím mrtvým přítelem. Vše by měl vysvětlit flashback, který všechno ještě víc zamotá. Dívka je zřejmě trýzněná otcem, ale to nevíme přesně, protože u filmu už usínáme. Dívka je připoutána k noze mrtvého přítele. Tu nohu mu nakonec překouše, přestože Tom Cruise vedle nechal lopatu, kterou by mohla nohu přesekat, jistě by to bylo praktičtější, než její gurmánské choutky. Ale to by pak neměla krvavou pusu, s kterou by byla disciplína plazení pouští méně atraktivní. Závěrečnou pointu nebudu prozrazovat, kdybyste se na to přeci jenom chtěli podívat :-D ()

brasek odpad!

Tak toto nie, toto vážne nie! Chápem, že každý sa chce nejako uživiť a v USA snívajú mnohí o živote filmovej star, ale takto to nepôjde. Snímok by bol zaujímavejší bez hercov a stupidnej hudby. ()