Kolem lodí obchází přízrak. Kapitáni diskutují o tom, co mohou za této situace dělat a přesvědčují se o vzájemné loajalitě leckdy v rozporu se svými povinnostmi vůči posádkám. (Prime Video)

DonBraso

Další seriál,který škrtám,protože po třetím díle se stane jedna vělká věc,kterýmu těžko věřím,že odstřihnout takovýho herce a pak je tu jen stále odporně uměle vyobrazený svět,že v prvním díle jsem si říkal,že dobré,ale že stále koukáme na filmové studio se stejným digiálním oparem,herci jsou stále na stejném bodě,kterým pomáhá nevím proč flashbacky,který nedávají význam.Je tu úplný prdlajs,že je to tak děsně natahovaný,že tohle nazvat malinko hororem,tak si říkám,že člověk je leda ve snu či u ledu. ()

Hanver

Musím bohužel souhlasit s tím, že 10 dílů je v tomto pojetí hodně, nebo by asi bylo třeba je vidět v kuse. 3 díl měl silný moment bohužel jen ve smrti kapitána Franklina. Obecně jsem čekal mnohem mrazivější a depresivnější atmosféru, než kterou seriál zatím přinesl, obzvláště pro nás, kteří jsme se, i motivováni seriálem seznámili s tím, co je o expedici reálně známo na základě toho, co se po ní našlo. Snad to ještě přijde, ale to čekání se začíná docela vléct. Prvních dvou dílů jsem se nemohl dočkat, na třetí jsem se těšil, čtvrtý vím, kdy budou dávat a budu se dívat, ale doufám, že se to rozjede, jinak se obávám, že pátý už bych mohl i minout. ()

tron

Spoilery. Na môj vkus odpravili sira Johna až príliš skoro - iskrenie medzi ním a Crozierom bolo veľmi dobré, dalo sa s ním ešte dve tri epizódy pracovať. Zároveň by sa stupňovalo tiché napätie medzi posádkou, ktorú to už pomaly ale iste prestáva baviť. Takto sa mi zdá, že až príliš skoro začíname hrať s otvorenými kartami. Na strane druhej, románovú predlohu Dana Simmonsa som čítal a musím povedať, že je naprataná udalosťami, čiže sa nedá povedať, že seriál by až prehnane rýchlo šprintoval do finišu. Ešte sa toho stane strašne veľa. Hickey začína vystrkovať rožky. ()

Necrotongue

Sice jsem třetí epizodu ohodnotil třemi hvězdičkami, což je vlastně lehce nad průměr, ale doopravdy jsem celkem zklamaný. Nejatmosféričtější částí seriálu je totiž provedení úvodních titulků včetně hudby, vytvořit atmosféru v samotných hraných pasážích se tvůrcům příliš nedaří a na rozdíl od knihy necítím ani žádné napětí. ()

deLaFere

No, nekomentuje se to úplně lehce. I třetí díl si udržuje velmi solidní atmosféru, ale všechno začíná být takové zatuhlé a konstantní. To, co se mi líbilo v prvním díle, to je psychologie postav, ne jednoznačné charaktery, tísnivá atmosféra, velmi slušné dobové dialogy, začíná šumět do ztracena. Fakticky je to pochopitelné, deset dílů je hodně a jaký do toho dát uvěřitelný děj? Nestvůra je nezbytnou nutností, jinak by nebylo o čem. Dále SPOILERY.................Kapitánova smrt není dějovým zvratem, je nezbytnou nutností, aby seriál vůbec mohl pokračovat, je to bohužel stále předvídatelnější. První čin člena posádky v odporu vůči disciplíně se dal čekat a dá se jednoduše předpokládat, že posádka bude další problém. Jsem zvědavý jestli to dokoukám. ()