Mike Kendall (John Hawkes) je bývalý policajt, ktorý stratil svoj odznak a dôstojnosť, ked' podľahol alkoholu. Jedného dňa nájde pri ceste polomŕtve mladé dievča, ktoré neskôr následkom svojho zranenia v nemocnici podľahne. Mikeovi je celá situácia ľúto a preto sa rozhodne na vlastnú päsť vypátrať jej totožnosť a osud. Avšak honbou za vrahom dievčaťa vystaví svoj život ako i životy svojej rodiny veľmi veľkému nebezpečenstvu. (sochoking)

Raziel_cz

Neonoirová kriminálka s morálně flexibilními postavami, účelným scénářem a brutálními přestřelkami. Má to skvělé tempo, věcné dialogy, funkční kauzality, zúročené setupy, zvraty a napětí a nechybí humor a bezva muzika. A sympatičtějšího hrdinu jsem dlouho neviděl. Velká spokojenost. ()

Torpid

Přijde mi, že všichni zůčastnění chtěli hlavně odvést slušné řemeslo a to se jim bez výjimky povedlo. Není to v ničem originální krimi, je to bez velké hvězdy, ale všichni herci jsou minimálně dobří a John Hawkes je tak trochu nenápadně vynikající. Tohle se prostě točilo pro radost a obdiv k žánru. Mám pro takový přístup k filmařině slabost a naopak filmy s přepálenými ambicemi dost často házím do odpadu. 75% ()

nwx odpad!

Auto dobrý, jinak nudnááá pipkovina. Velice průhledný product placement, kdy všechna pivka na stole musejí mířit značkou na kameru, no, pár týpků si to pivečko na základě filmu určitě koupí. ()

johnsnow

Wau tak toto ma dostalo. Ja som sa k tomu filmu dostal skrz Stefanie Scott ktorá je moja secret love. Síce tu nemá veľa priestoru ale keď tu je tak sa na ňu dobre pozerá. Avšak film je skvelá krimi kde tú postavu detektíva alkáča ktorý sa dáva dokopy Hawkesovi veríte, máme tu aj dvoch zabijakov a musím uznať, že sú drsný a akcie je síce pomenej ale je nekompromisná, drsná a v závere je prestrelka až westernového charakteru. Spokojnosť veľká a plusom je aj super hudba v závere. ()

MorraEddie

Small Town Crime je sice taková malá a nenápadná kriminálka,ale o to více je kvalitní. Z každého záběru jde cítit s jakým zapálením film vznikal. Námět sice jede podle zajetých kolejích kde bývalý policajt,který má problémy s chlastem řeší zločin na vlastní pěst. Ve snímku je velké množství známých tváří a i když to nejsou zrovna hvězdná jména,tak všichni odvádí 100% výkon. Nad všemi se podle očekávání tyčí John Hawkes,který si celý film ukradl pro sebe. Po technické stránce se tvůrcům nedá nic vytknout,protože vše působí dokonalým dojmem. Kamera,střih,hudba,nebo akce. Závěrečná přestřelka je vynikající a nápad s ustřelenou čelistí cením. Za mne rozhodně spokojenost a rád snímek doporučím všem co si rádi pustí kvalitní kriminálku. ()

Brk

Překvapivě moc pěkná oldschoolovka, která má všechno. Lůzr ochlasta s muscle cárem to po pár pádech na hubu celý pořeší. Dobrý je, že si každej nějakou ránu odnese a jen škoda, že neměli záporáci víc prostoru, zvlášť ten brejlatej staroch byl hustej. ()

p.a.douch

Mohlo by to být možná o něco kratší, ale mě délka nevadila. Hawkes je tady dost dobrej, Forster a Collins Jr. taky. Záporákům dominuje Ratchford (kterýho jsem nejdřív vůbec nepoznal). A oba Nelmsové? Nic jsem od nich nečekal, vlastně je ani neznal a příjemně mě překvapili. Pro mě dobrá detektivka. ()

TOPmoovie

v ramci beznych detektivok, je toot velmi ziarivy pripad. je to uplne vazne, a pritom s nadychom prirodzeneho humoru vychadzajuceho so super herca. jednoducho neokukany ksicht, je viac ako znacka. ()

brkerez

Škoda lehký televiznosti a rozpolcenosti mezi vtipnou a temnější polohou, který se nepodařilo sešít, na to by musel být scénář o level vejš. Ale má to svý momenty, kvalitních 7/10 i za super káru. ()

Troniq

Zapadákovem někde na středozápadě USA, kde před pár stovkama let křižovali indiáni krajinou, nyní křižuje ex-cop troska co se po zoufalých měsících propíjení do bezvědomí rozhodne opět vzít zákon do svých rukou, ale teď už bez odznaku a v lacinym obleku za 50 babek. Chvíli se zdálo, že to bude tisíckrát viděná konverzačka s lehkou krimi zápletkou, ale hlavně druhá polovina ukázala, že to by se mohl divák satsakra mejlit. Závěrečná přestřelka dokazuje, že Small Town Crime má svoje kvality. Mimochodem, neskutečně mi připomínala přestřelku v o rok novějším Dragged Across Concrete. Kdyby se přitlačilo na pilu a celý to bylo atmosféričtější, klidně to mohl být přímý konkurent více než povedeného zmíněného snímku. I tak doporučuji shlédnout, pokud jste fanoušky žánru a občas si postesknete po old-school přístupu. ()