Dark

Dráma / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózny
Nemecko, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Réžia:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel, Karoline Eichhorn, Maja Schöne, Stephan Kampwirth, Daan Lennard Liebrenz, Andreas Pietschmann (viac)

Recenzie používateľa Amalberga k tomuto seriálu (6)

Season 1 (2017) (S01)

Němci vážně nemají rádi jádro :D. Seriál se rozjíždí docela pomalu, ale i tak je napínavý. Jsem zvědavá, co se bude dít dál, protože už tu začíná být hodně časových smyček. ()

Déjà vu (2020) (S03E01)

Zase na "začátku" toho všeho? No vlastně začátek je konec, všechno je spojené se vším a nelze nic změnit. Už mě to nebaví. Po těch dvou sériích by už konečně mohli začít děj rozplétat, ale tvůrci se rozhodli udělat pravý opak. ()

Přeživší (2020) (S03E02)

"My neznáme svůj konec, ale konec zná nás." Je to hluboký, chápete? Protože jsme vyměnili předmět s podmětem, ha! Seriál dál úspěšně zašmodrchává osudy lidí městečka Winden a já si jenom říkám, proč se ti lidi z toho města dál neodstěhovali a co dělá zbytek Německa. Štve mě, že se seriál chvíli tváří, že postavy dělají něco nového, snad i mění svůj osud a o scénu dál se dozvíme, že vše jede podle plánu a apokalypsa stejně nastane. Pokolikáté už? ()

Adam a Eva (2020) (S03E03)

Na tenhle seriál se skvěle hodí staré dobré úsloví: nevěř nikomu nad třicet (obvzlášť pokud je to tvoje starší já). Obvyklá dávka oblbovacích scéna a přeskoků z jednoho času do druhého a z dimenze do dimenze. Za mě situaci nejlíp vyřešila Jonasova Máma, když se vybodla na Ulricha a hezky zůstala v 50. letech. ()

Život a smrt (2020) (S03E05)

K čemu je ten alternativní svět dobrý? Všichni všem lžou a stejně je to houby platný, protože výsledek bude stejný. Je tedy docela jedno, co se komu stane, protože stejně víme, jak to dopadne. A vzájemné rivalitě mezi Adamem a Evou nevěřím, už jenom čekám, kdy se ukáže, že celou dobu vlastně pečou spolu. ()

Ráj (2020) (S03E08)

Uf, konečně to skončilo. Na to jsem celou zmatenou třetí sérii čekala. A konec byl uspokojivý. ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě

03.01.2023

Možná až příliš ambiciózní byli tvůrci kultovního seriálu Dark od Netflixu. Jejich novinka 1899 totiž opět vrstvila jednu záhadu za druhou, aniž by to však dělala natolik uspokojivým způsobem, jako… (viac)

Novinka tvůrců Dark dobývá Netflix

Novinka tvůrců Dark dobývá Netflix

20.11.2022

Tento týden vyšel seriál 1899, mysteriózní thriller o záhadě ztracené posádky velkého parníku. A premiéra to byla opravdu úspěšná. Netflix se do propagace novinky docela opřel, na sociálních sítích… (viac)