Království zombie - Série 1

(séria)
Južná Kórea, 2019, 5 h 9 min (Minutáž: 44–57 min)

HanzoBureshi

Jakmile jsem si pustil první epizodu, nedokázal jsem se od toho odtrhnout. Zombie apokalypsa v historickém prostředí mě totálně dostala. Za mě se mi toto líbilo více, než Bílí chodci z Game of Thrones. První série - bomba. Dávám 80% a jdu hned na další řadu. ()

Erizu

Svěží vánek na korejské seriálové scéně. Je fajn vidět, že něco dokáže překonat tu propast mezi kvalitou jihokorejských filmů a seriálů. A není divu, že to je zrovna horor, protože ten Korejci umí. PS: Ten závěrečný cliffhanger je o hodně snesitelnější, když už je druhá řada na světě. PPS pro trona: Myslím, že tu chybu nazvat Koreu Japonskem bys tváří tvář Korejci udělal jen jednou. Doporučuji přečíst si něco o vztazích těchto zemí. ()

WugWugs

Vyzerá to tak pekne, však celý čas som si hovoril, či sa tá námaha a prostriedky nedali minúť aj lepšie ako na hentaký neveľmi zaujímavý zombie námet podľa komixu. ()

HomerKubesh

Mám rád princova bodyguarda Matěje. "Princi, pozor! Tam nechoďte! Už ste jedl, princi? Už musíme jít? Já se snad už nikdy pořádně nenajím..." Naštěstí se nemusí převlékat za medvěda, tudíž není v takovém nebezpečí. ()