Trevor Noah: Afraid of the Dark

Trevor Noah

Účinkujú:

Trevor Noah

P1tr

Trevor Noah má na víc a v tomto stand up vystoupení se neprezentuje ve nejsilnější formě. Přesto dokáže v některých momentech zabavit povedenými historkami, ale na každých pár povedených vtipů připadne minimálně jeden nepovedený a tak se celý čas Afraid of the Dark veze na nevyrovnané vlně, která vám neumožní si ho užít naplno. ()

Thomick

Oproti dřívějšim stand-upum v některých pasážích (Bond, Mandela-Obama) vyloženě ucajdanej, byť stále pouze hodinovej speciál. ()

ScarPoul

Jeden z tých príkladov, kedy je stand up komik tak politicky a sociálne angažovaný, že nedokáže povedať niečo čo je cez čiaru. S takým množstvom zvládnutých akcentov to mohla byť jedna trefná vec za druhou. Lenže taká tá politness toho celého to strašne podkopáva. Priemer a nie som si istý, či chcem vidieť od neho niečo ďalšie. ()

M.i.k.e

já mám Trevora celkem rád,ale nakonec tomuhle stand-upu dám čtyři vlastně jen za pasáže,které sem znal už dávno předtím (black Bond,kolonizace Indie).Zbytek je slabší a jak už sem psal u jeho jiného stand-upu,měl sem ho raději v jeho dřívějším období.On byl sice vždycky takovej korektní na stand-up komika,ale v posledních letech až moc tlačí na věci okolo rasismu a je to spíš otravné a ne moc vtipné.Což je i jeden z důvodů proč sem prakticky úplně přestal sledovat jeho daily show...70% ()

VasaX

Parádní stand up jednoho afrického mladíka. Skvělé imitace, bohužel některá místa jsou slabší a k pointě se dostane až po delší době, než by bylo zábavné, a nebo ji naopak protahuje, že už zábavná přestane být. Ale i přes to je tu dost skvělých vtipů/scén, které stojí rozhodně za to. ()

MatoPalkes

Trevor je nesmierne talentovaný zabávač. Najmä jeho schopnosti ohľadom akcentov sú výborné. Škoda pre mňa nudného vtipu Mandela-Obama, inak to bolo skvelé vystúpenie. ()