Trevor Noah: Afraid of the Dark

Trevor Noah

Účinkujú:

Trevor Noah

ScarPoul

Jeden z tých príkladov, kedy je stand up komik tak politicky a sociálne angažovaný, že nedokáže povedať niečo čo je cez čiaru. S takým množstvom zvládnutých akcentov to mohla byť jedna trefná vec za druhou. Lenže taká tá politness toho celého to strašne podkopáva. Priemer a nie som si istý, či chcem vidieť od neho niečo ďalšie. ()

Thomick

Oproti dřívějšim stand-upum v některých pasážích (Bond, Mandela-Obama) vyloženě ucajdanej, byť stále pouze hodinovej speciál. ()

M.i.k.e

já mám Trevora celkem rád,ale nakonec tomuhle stand-upu dám čtyři vlastně jen za pasáže,které sem znal už dávno předtím (black Bond,kolonizace Indie).Zbytek je slabší a jak už sem psal u jeho jiného stand-upu,měl sem ho raději v jeho dřívějším období.On byl sice vždycky takovej korektní na stand-up komika,ale v posledních letech až moc tlačí na věci okolo rasismu a je to spíš otravné a ne moc vtipné.Což je i jeden z důvodů proč sem prakticky úplně přestal sledovat jeho daily show...70% ()

VasaX

Parádní stand up jednoho afrického mladíka. Skvělé imitace, bohužel některá místa jsou slabší a k pointě se dostane až po delší době, než by bylo zábavné, a nebo ji naopak protahuje, že už zábavná přestane být. Ale i přes to je tu dost skvělých vtipů/scén, které stojí rozhodně za to. ()

P1tr

Trevor Noah má na víc a v tomto stand up vystoupení se neprezentuje ve nejsilnější formě. Přesto dokáže v některých momentech zabavit povedenými historkami, ale na každých pár povedených vtipů připadne minimálně jeden nepovedený a tak se celý čas Afraid of the Dark veze na nevyrovnané vlně, která vám neumožní si ho užít naplno. ()

MatoPalkes

Trevor je nesmierne talentovaný zabávač. Najmä jeho schopnosti ohľadom akcentov sú výborné. Škoda pre mňa nudného vtipu Mandela-Obama, inak to bolo skvelé vystúpenie. ()