Návrat oživlých mrtvol 2

• Česko Návrat živé smrti 2 (viac)

Pokračování kultovní zombie komedie začína převozem barelů s mrtvolami a plynem, které známe z prvního dílu, kdy se armádě podaří ztratit 3 barely. Dva se najdou, ale jeden se zatoulá do jednoho městečka, do stoky vedle hřbitova, kam se náhodou dostanou zvědaví kluci, kteří barel otevřou a zombie mánie může začít... (sheen)

messi@h

Tvůrci chtěli navázat na humornou nadsázku dnes už kultovního Návratu oživlých mrtvol, takže ještě víc přitlačili na pilu a sklouzli až k parodii. Mně osobně ale film nesedl, jeho humor mi přišel infantilní, masky a triky na mnoha místech odfláknuté a děj nezáživný. ()

Nocturno culto

skvěle jsem se bavil,páč je to komedie jak řemen.."tvůj mozek tak krásně voní,je hezky kořeněný" :-))))nebo fuckující ucvaknutá ručka....perfektní byl "vykradač" hrobů nebo krásně flegmatický doktor..jen mi trošku vadila uječenost dívčích představitelek,těm jsem přál prokousnutí lebky hned od začátku :-)ale jinak fakt pecka.....především opět skvělá dvojička James Karen a Thom Mathews kteří měli zas tu smůlu že se přimotali k uniknuvšímu toxickému plynu mezi prvními :-)) ()

sarfian

A zase miestami trapas, ale miestami celkom pohoda. Zombíci sú už troška lepšie stvárnení oproti prvému dielu. Príbeh je o niečo slabší a tích dvoch magorov z jednotky mohli celkom kludne vynechať. Mimochodom v jednotke sa stali zombíkmi a jeden z nich sa upálil a druhého zničil ten výbuch, tak načo ich srali do tohto filmu. Ale inak rovnaká dávka zábavy ako pri jednotke, VIDENÉ 1x ()

Knor

Od skvělý jedničky je tohle hodně hlubokej propad. Jako druhý díl se to ani nedá brát, tvůrci jen vzali původní nápad, trochu rozžvejkali, rozmočili, vzali si pár stejných herců a pokusili se o něco jako restart. Komedie je to slabá a horor ještě slabší. Pár scén bylo dobrých, ale nějak extra mě to nenadchlo. ()

G04T

V porovnání s dobrou jedničkou je tohle shit. Na tomhle filmu mě sralo tolik věcí, že to snad ani nespočítám na prstech jedný ruky. Zkurvená uřvaná pizda, hlavní postava je děcko, celkově všechny postavy jsou nesympatický, většina scén, kde se divák má zasmát je spíš trapná a hlavně je tu zase debilní konec, kterej není o moc horší ani o moc lepší než u jedničky. Ale párkrát jsem se zasmál, to jo... ()

Daryl.Dixon

Hlavní postavy, no to byla partička dementů, u níž ani nechápu, proč před zombíky, lačnícími po mozcích, utíkali, protože u nich by si neměli na čem pochutnat. Jinak výrazně slabší, než jednička. Moment, který mě pobavil, byl raut zombíků ve zverimexu, i když scéna spíše připomínala boj v hračkářství o plyšáky. Celkově ale tak 45%. ()

horor2

Už první díl měl v sobě dávku černého humoru, ale tady to tvůrci trochu přetáhli. Kvalita jde dolů, ale pořád jde o solidní podívanou. U konce jsem trochu chcal smíchem, jak se scénáristé dokážou někdy odvázat :-D ()

djbarrel

Vcelku solidní hororová komedie, humoru se najde dost, horor chybí úplně, ale jako celek se jedná o lepší průměr, nicméně jednička byla povedenější. 65 % ()

VanBradley89

Jednička mě bavila. Tohle místama taky. Sledování mi, ale kazili neskutečně uječený postavy. Hlavně ta zrzka a ten starej vykradač hrobů. Jak ten mi lezl krkem ( ale to i ten malej kluk ) Což o to chvílema to bylo hodně vtipné, zasmál jsem se, ale v první polovině jsem měl tendenci to vypnout a to opakovaně. Nakonec jsem to nevzdal a dokoukal. No a stejně to nebylo nic moc. Jsem zvědavej na zbylé tři díly. ()

m.xFuck

Tak tohle bylo trochu horší než jednička, ale zase to mělo některé vážně dobré nápady. Třetí pokračování si, ale už opravdu odpustím... ()

CrazymanM

Super,zase vzpomínka na mládí,teď už vyloženě komedie,s trochou toho hororu!Jen nechápu,že ti 2 blbci tam hráli opět téměř ty samé role?! ()

ScarFace_V8

„BRAAAAINS!“ … Pokračování dnes už kultovního filmu z roku 1985 působilo spíše jako jeho remake. Ovšem jako takový remake, který kánonicky uznává ten předchozí film. Vrací se z něho totiž i herci, jejichž postavy předchozí film nepřežili ačkoliv tentokrát v jiných rolích samozřejmě. Ale působí to jako pěst pěst na oko – obzvláště když se jedná o úvodní dvojici, která celé to peklo v prvním filmu „nemilým omylem“ zapříčinila. Co se týče mozkožroutů – i ti prošli výraznou změnou. Z bolestného utrpení, že jsou mrtví a jejich bolest může zmírnit jen nasycení se mozkem jsou teď veselí pošuci co se nechají rozptýlit sexy instruktorkou aerobiku v televizi. A když už zmiňuju tu televizi – tou jsem málem prohodil ovladač když došlo na scénu, při které najednou cca 10 minut v kuse všichni jenom řvou, piští, ječí nad oživlou zombie hlavou. Do toho ještě mnoho nesmyslného chování postav, které bylo až otravné. Prostě…. jedná se o další z těch filmů, které si pamatuji lepší než ve skutečnosti byly. Ovšem na druhou stranu nemůžu popřít, že bych si jeho znovushlédnutí neužil. #ZánětSpojivek ()

david666

2. díl je již čirá komedie, takže je zde patrný pokles kvality. Ale pořád mě baví. Jasně je to stupidní, ale prostě nemůžu jinak:-) Některé gagy jsou fakt dobré. ()

wray

Velmi velke sklamanie... Od B sa toho vela neda cakat, ale aj tieto "prepadaky" z 80tych rokov sa daju spravit tak ze je to zabavne, alebo proste iba trapne. Tento film patri skor do druhej kategorie. Co sa tyka deja nie je to oproti (vybornej) jednotke nic nove, tvorcovia proste zobrali to co uz bolo (toxicky plyn unikne do ovzdusia neba, dazd z neba ho dopravi na cintorin), cele je to v malom mestecku, 2 zive postavy sa nakazia...; a neprisli s nicim originalnym (jednotka mala par originalnych momentov). Teda co sa pribehu tyka - kludne sa to mohlo odohravat paralelne s jednotkou a povazoval by som to za "zabery ktore do jednotky nedali, lebo nestali za to". Je to vraj komedia, ale zasmial som sa mozno 2x (pri jednotke to bolo omnoho omnoho viac), nie len kvoli tomu ze chybaju spravne Beckove hlasky, ale najma kvoli velmi nepodarenym hercom. A myslim Velmi s velkym V. Trosku to zachranuje doktor ktory hral aj v prvej casti, ale inak - najlepsi vykon podava detska postava, vsetci ostatni su hrozni... Cosi pre sklanych fanusikov B horrorov ale inak neodporucujem. Mozno ani tu 1* si to nezasluzi... ()

Maraboy

Nehorázně uječená "hororová komedie" kde dialogy nahradil řev všech postav. Dá se říct že hlavním hrdinou je mladý chlapec který šéfuje přeživším kteří jsou oproti němu pomalejší. Zombie jsou zde chytřejší než armáda. Je to Béčkoví snímek a kdo má rád B filmy tak celkem koukatelný ;-) ()