Zdeptaný bankový úradník Arvid sa stane hrdinom, keď takmer omylom zneškodní lupiča. Naivný muž, ktorého práve opustila milenka Hanne naletí však podvodníčke Astrid, ktorá sa mu predstaví ako manželka uväzneného zločinca, a chce jej pomôcť. Prehovorí svojho brata Haralda, skúseného kriminálnika, aby mu pri tom pomohol. Spolu s troma Haraldovými podriadenými potom rafinovane prepadnú pancierové auto s peniazmi a neskôr oslobodia lupiča z väzenia. Pôvodný zámer sa však neskúsenému Arvidovi rýchlo vymkne spod kontroly a muž sa ocitne uprostred výbuchov a prestreliek, pri ktorých sú početné obete. (oficiálny text distribútora)

Piškot

To, že se postavy chovají nelogicky mě nevadí, černý humor mám rád, ale tohle byla opravdu pekelná nuda. Už dlouho jsem neviděl film, který bych chtěl v polovině vypnout. Dvě hvězdičky za povedený závěr. ()

Tartaros

Jednoznacne jeden z najuletenejsich filmov, neodporucam pozerat v zlej nalade :-) uplny absurdizmus, cierny humor, a taktiez niektore chvilky sa objavuje celkom nudno-trapnejsie scenky. Jedna z naj scenok bolo ako Arvid chcel prestrelit ruku clovekovi ako pomstu s rucnym samopalom a namiesto toho postrielal vsetkych okolo, to dost rozosmialo :-) MY NIC NEVIEME, MY SME LEN KUCHARI :D ()

Katgatoo

Když u dánského filmu čtete komedie, znamená to jiný typ komedie, než na který jste zvyklí. Někomu to sedí, někomu ne. Příběh je postavený na naprosto absurdní skoro až debilní zápletce a chování protagonistů je místy těžko uvěřitelné. Kdo do toho jde s tím, že se kouká na dánský film, kde je všechno trochu jinak, bude spokojen. Akční scény nemají snad obdoby, všechno je tak naddimenzované, že člověku nezbývá, než se smát. Konec si mohli odpustit, moc mi tam neseděl. ()

rime

Na začátku jsem si říkal, že je to film o ničem.Hlavní hrdina je blbej jak punštok a nemá to žádnej děj.Hned první pořádná akce mě vyvedla z omylu, takovej teror jsem fakt nečekal.Navzdory brutálnímu nasilí jsem se neubránil hlasitému řehotu.Natuty Vás uzemní různé storky, nezapomenutelná je příhoda s Hanne nebo "O malé lopatičce":-)) ()

Mendoza

Hrdinský existenciální epos o bratrství, který vás donutí přemýšlet nad cenou lidského života. No, možná kecám, ale bžunda to je každopádně. ()

knoxville

Pre mna vynimocny film, na konci ktoreho som sa pytal sam seba ako som sa mohol smiat na takych zvratenostiach, ako som sa mohol stotoznit s takymi netvormi a ako to ze sa mi to tak pacilo a chcem to vidiet znova :) ()

Nobunaga

Pozor- dabing tento film ÚPLNĚ zabil! Tím bych si i vysvětloval rozptyl hvězdiček u hodnotících! Viděl jsem obě verze (tit / dab) a jako bych viděl dva filmy. Titulkované hlášky jsou naprosto dokonalé a bezprostřední, oproti tomu ty dabované takové nějaké sterilně neosobní a tím pádem znevtipněné (ačkoli stejné !).... Titulky 5* Dabing 2,5* ()

AcHeRoN

Zaujimave dielko s vyzorom nezavisleho filmu. Pomaly rozjazd vyborny stred a uz menej zaujimavy koniec. No kedze som nic neocakaval o to viac ma to prekvapilo. Jedno sa musi nechat, a to ze vzdialene a z urciteho uhla pohladu ma vela spolocne s Coenovskou tvorbou. Rozne necakane smrti niekedy az za grotesknych okolnosti (ktore ma uprostred noci tak rozosmiali ze som sa musel velmi krotit aby som vsetkych nezobudil) a je to natocene tak ze cely film sa divak na tie situacie pozera nadlahcene. ()

lajkus

To máte tak v Číně jedí psy, v Dánsku točí divný filmy a jednomu českému divákovi z toho jde hlava kolem, nebýt dobrého konce a pár mrtvol stálo by to za prd..... ()

dauby

Tenhle druh humoru prostě nechápu. Neboť i komedie by měly mít nějakou logiku, a tu v tom ne a ne najít. Až úplný závěr byl docela vtipný. Navíc název filmu vůbec nekoresponduje s jeho obsahem :-) ()

TommyLee

Jako akční film? Slabé. Jako komedie? Slabé. Já jsem se prostě nudil a těšil až to skončí... za mě jedna hvězda a to kvůli Kimovi. ()

BIG.NINE.CF

Kim Bodnia je bůh! A tohle byla opravdu pekelná jízda, plná bizardních kousků a situací. A třešničkou na dortu je samozřejmě Vuk! :D Tohle můžu vidět kdykoliv znovu! ()

olgab

Výborně jsem se pobavila. Je to sice "brutální" komedie (jak napsal Cival), ale fakt sranda. Tak trochu připomíná Pulp fiction. Dánský film prostě nezklame.Jen konec je trochu divný. ()

Sopholojong

Nordicke historky z podsvetia. Pribehovo a humornym cynizmom Tarantinovi (i rannemu Ritchieovi) velmi podobne, formalne vsak typicky severske. Povacsinou az prilis ukecana (kuchynske dotahovacky), v jadre napatim pulzujuca (priprava na prepad, samotny prepad, vystrelenie mozgu v zrkadle, komicke rozstrielanie hudobneho studia) a miestami vysoko-realisticka zbesila akcna jazda (vybuchy, unik z vazenia, zaverecna, az "woo-vska" prestrelka je skvela) plna najciernejsich hlasok, podrazov, krvi... No jednoducho jeden zabavny norsky "clusterfuck" s nadpozemskym zaverom. PS: Vidiet Nikolaja Lie Kaasa a Kima Bodniu ako "mlade ucha" je na nezaplatenie. ()