Kulky spravedlnosti

(festivalový názov)
  • Kazachstan Bullets of Justice

Kazachstánský horor s Dannym Trejem v jedné z hlavních rolí? Ano, prosím! Tohle je opravdu něco pro všechny fanoušky bizáru. Představte si USA zmítané třetí světovou válkou. Americká vláda ze zoufalství vymyslí program na výrobu supervojáků a zkouší propojit lidskou a prasečí DNA. Šílený experiment se zdaří… tak napůl. O 30 let později společnost ovládají tzv. Rypáci, speciální druh mutantů, který „obyčejné“ lidi pěstuje jako potravu. Hrstka odvážných přeživších vytvořila odboj, který se z posledních sil snaží nový světový řád zvrátit. Ukrytí v protiatomovém bunkru se nezdolní bojovníci pokouší přijít na to, co Rypákům dodává sílu, aby mohli zasadit finální úder. (Future Gate)

ScarFace_V8

Tak tohle bylo snad to nejšílenější, nejdivnější a nejvíc ?kool? blbina co jsem kdy viděl. Prakticky takový mix Kung Fury s Potomky lidí, s hromadou prasat, bugů, s Bulharskými-kazachskými Mexičany, s kool Danny „Pendejo Machette“ Trejo, na kterého bylo všude hajpu, ale ve filmu byl jen chvíli a šílený, blbý, šílený, blbý šílený… tak šílený, že by i zešílený Max byl úplně normální. Nic běžného mezi filmy co můžeme normálně vidět. Tohle je prostě mistrovský kousek! :-D #TRIP ()

Leonisa odpad!

Tak tento film z mysli jen tak nevymažu. Jen fanoušky Dannyho Treja bych ráda upozornila, že se tam vyskytuje celkem asi pět minut a že opravdu není hlavní postavou. ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Primitívne chorý film! Nechápem ako toto mohol niekto vymyslieť, napísať scenár a potom zohnať sponzorov aby túto príšernosť mohol povýšiť do filmovej adaptácie. ()

naytsirk

Tak tady se někdo pěkně vyřádil....film prakticky bez hlavy a paty, s umělejma kozama a prasatama, co ovladli svět...jako jednohubka určitě ano, ale to je tak asi všechno... ()

Milo384

To byla naprostá úleťárna. Často jsem si říkal, na co to vlastně koukám. Překvapivě to mělo i dobrý děj, masky a herce. Záměrná béčkovost byla v tomto filmu prostě super. U tohoto filmu pochopím od ostatních jakékoliv hodnocení  (klidně od 0 do 5*). ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů