Týden s prezidentem

(relácia)
Publicistický
Česko, 2017, 25 min

Účinkujú:

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (moderátor), Alex Mynářová (moderátor)

Nový diskusní pořad s prezidentem republiky. Hlava státu komentuje podstatné události minulého týdne. (TV Barrandov)

Mark1983

Líbí se mi, jak Zeman nechodí okolo horké kaše. Když je něco špatně tak je to prostě špatně, a nebudeme to formulovat jakkoliv zaobaleně, aby tomu nikdo nerozuměl. A navíc, i když někteří jedinci cítí vůči Zemanovi evidentní averzi, Zeman je snad úplně první prezident ČR, s jehož názory většinou souhlasím bez ohledu na jeho odpůrce, kterých je podle volebního průzkumu méně než těch, kteří by Zemana v případě jeho kandidatury znovu bez váhání jako prezidenta volili. Jeho celkový postoj k politické situaci má hlavu a patu stejně jako EET od Babiše, u čehož pravím: Proč by zlodějští podnikatelé měli okrádat stát na daních? Neznamená, že když je podle některých demokracie, i když dnešní zákonodárci, co se zákazů týče, strčí komunisty do kapsy, protože s čím dnešní zákonodárci jdou na povrch - to je vrchol omezování občanů stupidními zákazy, co si ani komunisti nevymysli. ()

buchannon

Očividný alpinismus ze strany "moderátora" vůči staříkovi, který je rád, že ho konečně poslouchá někdo jiný než jeho Ovečka. Tak už víme, co vše tento moudrý pastýř je: 1. Putinofil 2. Li Kche-čchiang-fil a 3. Soukupofil. I když jak to vypadá podle jistého titulku, tak "Prezidentův sen je v troskách". Každopádně brzy si zazpívám: "To všechno vodnés čas..." ()

filmmovier odpad!

Mno tak podivejte se. Na začátku je erekcí trpící Jaromír Soukup, který se už nemůže dočkat dalšího rozhovoru s člověkem, jehož je velkým fanouškem a kterýžto je i velkým fanouškem jeho. Na konci potom je Soukup již zcela vycákaný a nadšený. A protože sedí, tak nemusí celou dobu odhánět mouchy, které ho očividně ještě nesežrali, ale jen divně čumí a rozebírá a zase skládá propisku, kterou stejně k ničemu nepotřebuje. A u toho všeho je vždy zábavný, vtipný a pohotový glosátor Miloš, který chrlí jeden památný bonmot za druhým a u toho jen tak mimochodem urazí úplně všechny své nevoliče nebo neinteligentní spoluobčany (tedy kundy, které ho nevolily a dělají si z něj srandu, a jakože to umějí). Prostě oba dva si nehorázně užívají svého času na výsluní, strefují se do všech a do všeho a i když občas z páně prasidenta vyleze nějaký zajímavý názor, je to stejně na hovno, jo? I mně by potom zajímalo, co asi dělá Jirka Ovčáček na druhé straně kamer (asi to bude mít blízko k harakiri. A nebo si možná hraje s woodoo panenkou Jaromíra Soukupa a nějakými těmi hřebíky). Taky by mě zajímalo, proč Václav Klaus, jakožto náš jediný žijící exprezident neprotestuje, že jemu se takové primetimeové příležitosti nedostalo. A taky by mně zajímalo, jestli by Jaromír Soukup dodržel slovo, které dal Jiřímu Drahošovi a dělal by tenhle pořad s ním. Velmi silně o tom pochybuju. A taky mně zaráží jedna věc - proč Jaromír Soukup nedostal vyznamenání loni. Protože letos ho určitě dostane. Společně s Alex. ()

topi80

Na české mediální scéně je tradicí, že rozhovory s prezidenty jsou poněkud servilní a prezident se nechá vypovídat. Ani tento pořad není výjimkou. Jaromír Soukup je sice jako redaktor mizerný, ovšem odpovědi prezidenta Zemana jsou naprosto skvělé. Rozvláčné, ale nakonec skvěle vypointované a ještě k tomu vtipné. Takže těch 5 hvězdiček patří výhradně panu prezidentovi. ()

fallanga odpad!

Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou, protože jako komedie to funguje. Svině s charismatem láhve od okurek, otázky na tělo typu co jste měl dnes k snídani, heroický okamžik, kdy se pan president dokázal postavit (hotový Delano v Pearl Harbor), atd... Ale nakonec dávám odpad, nemusím snad psát proč, každý kdo to viděl (a přežil) důvod zná. ()

• Kromě Jaromíra Soukupa moderuje pořad Týden s prezidentem i Alex Mynářová, která je současně manželkou Vratislava Mynáře, který zastává úřad hradního kancléře prezidenta republiky. (majky19)