Castle Rock

• USA Castle Rock
Fantasy / Horor / Mysteriózny / Thriller / Dráma
USA, (2018–2019), 16 h 36 min (Minutáž: 43–60 min)

Melanie Lynskey, Scott Glenn, André Holland, Jane Levy, Terry O'Quinn, Bill Skarsgård, Sissy Spacek, Alex Ziwak, Phyllis Somerville, Ryan Eatherton (viac)

Psychologicky laděný hororový seriál Castle Rock, situovaný ve fikčním světě Stephena Kinga, je originálním příběhem kombinujícím mýtické prvky a velice intimní způsob vyprávění, jaký známe z Kingových nejoblíbenějších děl. Na několika málo čtverečních kilometrech mainských lesů se postupně odehrává epická sága utkaná ze světla a temnoty. (HBO Europe)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (3)

Severance (2018) (S01E01)

Ta stará, americká městečka mají vždycky něco do sebe. Vždy se v nich nachází nějaký vrah, nebo nějaká "opuštěná" budova, prostě to město provází nějaká temná historie. A není tomu jinak ani zde, v Castle Rock. Hororových seriálů se moc nevidí a většině z nich vyprchá ta správná atmosféra hned v prvních dílech. Snad tomu nebude tady, jelikož seriál zavání kvalitou a Billa Skarsgarda se budu bát snad pořád.. ()

Habeas Corpus (2018) (S01E02)

Seriál je pořád temnější a zajímavější. Postupně se odhalují nekalosti páchané ve městě a zaměřujeme se hlavně na vězně, kterého po 30 ti letech našli pod věznicí. Kdyby se celá epizoda odehrávala pouze ve věznici, byl bych nadšený. Bohužel je zde i vedlejší příběh, který je příšerně nudný a Melanie Lynskey, hlavní herečka vedlejšího příběhu, je mi už od pohledu nepříjemná. Zdlouhavé vykecávání mi brání, abych si seriál užíval naplno. ()

Local Color (2018) (S01E03)

Tak se nám z Molly stalo něco víc, než nudná, nepříjemná herecká postava. Přiblížili jsme si příběh Molly Strandové, který absolutně netuším, k čemu nám je + není vůbec zajímavý, avšak něco mi říká, že se v dalších dílech Molly s Shawsanským případem propojí. Inu zatím nic moc, kamerové záběry úžasné, ale příběh prostě trochu vázne. ()

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

13.04.2020

Minulý rok jsme se dozvěděli, že Kingův horor Prokletí Salemu se po letech dočká nové verze. Produkovat ji měl James Wan a do scénáře se pustil Gary Dauberman, jenž napsal například nové To nebo… (viac)