Detektiv Harry Ambrose vyšetřuje ošklivou autonehodu, od které se začne odvíjet jeden z nejsložitějších a nejnebezpečnějších případů jeho kariéry. (Netflix)

Michelle75

Asi na stejné úrovni jako první sérka. Možná o píď horší. Matt Bomer dostal velký prostor a hrál to vážně dobře, takže by mi bylo líto hodnotit slaběji. Bill Pullman je fakt srandovní,ale už jsem si na něj zvykla. Mysteriózno nechybí, jen si prostřední díly říkám, že je to tak trochu o ničem a malinko překombinované. Přesto nějak osobité a jiné, takže tak.... ()

Monggol

Kecy, kecy, žvásty a kidy, to je celá táto séria. Dvaja vypatlanci nevedia čo so sebou a tak zostane už len jeden vypatlanec.  A tie rádoby-filozofické táraniny pre patetických postpubescentov, to sa nedalo ani počúvať. Väčšina postáv sa správala dementne, a to malo byť akože záhadné, ale nebolo. Ako to už niekto spomínal, Jamie je taký Joker pre buzny. ()

Hemlock

Jestliže první řada byla excelentní, druhá průměrná, tak třetí je zklamáním. Atmosféru podkopává zbytečné filozofické tlachání, hlavní zlosyn se celou dobu tváří, jako by měl v řiti klín a do této doby sympatický detektiv se vinou housera v každém záběru motá jako by měl křivici. Slabé dvě hvězdice a smutných 30%. ()

iz67

Neskutecny kvalitativní sešup proti oběma prvním seriim. Tahle serie by se mohla jmenovat: "Jak Harry Ambrosovi konecne jeblo." (protoze po tech 2 dobrych seriich to tak muselo byt). Nebo jeste lepe: "Kdo se maže s hovnem, tak ten je od hovna." Je to nudný, Harry se chova jako idiot, a pak je tam jeste jeden takovej. Zadna psychologie, jen blabol! ()

Necrotongue

Hmmm, tak se nakonec mé průměrné hodnocení třetí sezóny udrželo na třech hvězdičkách; podle těch nepříjemných pocitů, které ve mně stále přetrvávají, bych si na takový výsledek nevsadil. Třetí řadu považuji za velmi nepovedenou, přestože to tak zpočátku nevypadalo, v závěru už ale scénář otevřeně koketoval s odpadem a tvůrci mi dokázali zprotivit i postavu Harryho Ambrose, který, jak doufám, po tomhle už nastoupí do zasloužené penze. ()