Chlapec, který spatřil vlkodlaka

• USA The Boy Who Cried Werewolf

Malý Richie si s otcem vyjede na výlet do srubu hluboko v lesích. V noci je přepadne podivné stvoření a otce pokouše. A pak už se začnou dít hrůzostrašné věci. (oficiálny text distribútora)

drankeryth

Ochh, nie. To bol teda horor o vlkodlakovi. Maska vlkodlaka bola na smiech a tie jeho pohyby by aj zabavili mrtveho, hlavne ked nahanal svoje obete. A ta panbickarska sekta hipisakov si len pytala zahryznutie od toho akoze vlkodlaka. Bohuzial sa tak nestalo a tie ich reci som musel pocuvat az do konca filmu, co zrovna nebolo prilis mudre to tam natrepat. Pre mna to urcite nebol horor, ale skor parodia na vlkodlaky. ()

Stejšn

Skoro bych si myslel, že vlkodlak by měl aspoň vypadat třeba jako vlk, a ne jako blb s ksichtem bearded kolie :) Jinak je to tak na úrovni němých filmů s Borisem Karloffem. ()

Queendom

Tohle dílo je nejlegračnější horor ever. Podle mě nepřidá v úvahu, aby to autoři mysleli vážně. Vlkodlak vypadá jako hlavní hvězda z muzikálu Cats. Tohle JE parodie, i když možná nechtěná. Nezvládám to hodnotit:) ()

Pitryx odpad!

Klasická hovadina, které není třeba věnovat pozornost. Efekt proměny je výměna statických fotografií. Celkově pořád dokola omílaná nuda k usnutí. Protože jsem na snímku nic pozitivního nenalezl, hodnotím jej jako hluboce podprůměrný. Prima0509098846/8908 ()

Dr.Loomis

Velmi příjemný filmeček ze 73.Vlkodlak vypadá jak přelostlý šteně v lidské velikosti,ale i tak se na ten film dá koukat. Myslím že v dnešní době jsou horší horory než takto starý film. 68% ()