George právě pustili z vězení. Podaří se mu získat práci řidiče, vozí call girl od jednoho zákazníka ke druhému. Zpočátku se navzájem příliš nemusí, George se mezi smetánkou, kterou Simone svými službami obšťastňuje, necítí ve své kůži... George je drsňák s dobrým srdcem, zrovna propuštěný z vězení, kde si odpykal trest za svého gangsterského šéfa. Protože mu nevadí podřadná práce, souhlasí, že bude fungovat jako šofér luxusní call girl Simone. Zpočátku se navzájem příliš nemusí, později se však v Georgovi probudí ochranitelské pudy. Simone ho přesvědčí, aby jí pomohl najít jedinou přítelkyni, prostitutku Cathy. George dívku najde a k vlastnímu rozčarování zjistí, že Simone a Cathy jsou milenky... (oficiálny text distribútora)

Chema4

Bob Hoskins ako neokúkany “primitiv” ma vo svojom autíčku zobral na projíždku cez špinavé cesty Londýna a klubov pre dospelých, kde to všetko podtrhuje komorná a ponurá atmosféra pripominajúca Schumacherov 8MM. Skvele pracuje aj kamera (scéna vo výťahu je top), a dramatická hudba. Záver možno očakávany ale natočeny tak syrovo a brutálne že mi to vôbec nevadí, a presne taketo podobne filmy zbožnujem, preto si dovolim tvrdit že je to jeden z troch najlepších Jordanovych filmov. 75%... ()

brasek

Bob Hoskins a opäť gangstri londýnskeho podsvetia. To bola upútavka a realita pripomínala romantickú kravinu. Absolútne nezáživný príbeh. Ďakujem, ale neprosím si väčšiu nádielku. ()

Kozlowski8

George sice není žádný svatoušek - vždyť strávil sedm let ve vězení - ale poté, co se stane řidičem luxusní štětky Simone, postupně se s ní sblíží a zjistí, pro koho pracuje a jaké má klienty - projeví se jeho tvář dobrosrdečného chlapíka s ochranitelskými sklony. Zároveň se ale zaplétá do nebezpečné hry... Jednoduše postavený příběh, který stojí především na postavě George a jeho skvělém ztvárnění Bobem Hoskinsem. Obě ústřední postavy ale mohly být představeny v širších souvislostech. Příběh byl v některých pasážích trochu zmatený a chování a jednání postav zvláštní, což připisuji scénáři. Obyčejný, sotva průměrný film s jedním výtečným hereckým výkonem. 60%. ()

anonyym odpad!

Nic nového, jen trochu drsnější Pretty Woman. A to ještě Bob Hoskins nemá ani z poloviny takové charisma, jako Richard Gere. Nevím, co mi na tom filmu lezlo tak strašně na nervy - ale asi úplně všechno. ()

demovka

Naprosto nechápu, proč se film jmenuje, jak se jmenuje. Ten název o filmu nic neříká. Čekala jsem, že to bude detektivka, kde budou hledat ten slavný obraz. Tu love-story jsem filmu ani chvíli nevěřila. Ona k němu nehrála žádnou láskyplnou náklonnost, on k ní sice hrál určitý typ náklonnosti, ale spíš otcovskou lásku než jinou. Vybral si, že se o ní bude starat, když ona je k němu štědrá a hodná. Vybral si a změnil chování k ní. Ta změna v jeho chování je dost zřetelná. ale rozhodně z ní nečiší láskyplný důvod. Můžete film klidně zastavit, klidně odejít a přijít za dvě hodiny. Žádné pocity vás neminou, či nevyprchají. Hezky to plyne, nemusíte u toho přemýšlet. ()