Givertaker

• USA Deep, Dark Hole (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
USA, 2016, 11 min

Amatérska vyznávačka okultizmu chce zvolať temné kliatby na dievčatá, ktoré jej zničili život. Hra s temnými silami sa vydarí a pomôže jej potrestať ich, lenže démonické sily si na oplátku žiadajú krutú obeť. (Marceloo)

Marceloo

Amatérska vyznávačka okultizmu chce zvolať temné kliatby na dievčatá, ktoré jej zničili život. Hra s temnými silami sa vydarí a pomôže jej potrestať ich, lenže démonické sily si na oplátku žiadajú krutú obeť. - Tak toto ma napriek velmi slubnej téme sklamalo. Môžem pochváliť len technické spracovanie a zaujímavý námet, ktorý bol ale velmi slabo využitý. V podstate sa dá ešte zniesť aj maska démona, ale inak je tu akútny nedostatok krvi, nejakej brutality, ale aj zaujímavejšieho zvratu, ktorý by tomuto príbehu pomohol. ()

SOLOM.

S pekelnými silami a černou magií si nic nezačínejte! Zvláště když málo kdy hrají podle pravidel. To zas takhle jedna nána chtěla ztrestat své přiblblé (ne)kamarádky a přitom došlo na pořekadlo: „Kdo jinému jámu kopá, sám…“. Jen škoda, že to bylo neskutečně uřvané, co se hereckých výkonů všech zúčastněných slečen – nic moc, co se efektů týče - ty v rámci možností byli přijatelné stejně jako hudební a zvukový doprovod. Slabší průměr – 40%. ()

Trevor

Všetci chlapci sú svine, Trevor to zabil úplne, aj to že o panenstvo prišla čarodejnica so svojim bratom :-D, ale odhliadnuc od tohto to nakoniec nebol úplný prepadák, škoda záverečného záberu na hlavu. ()