Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

Lapedro

Toto nemohlo vyzerať dobre ani na papieri...A keď si pozriem, že scenár tu robil jeden z dvoch scenáristov jednotky, tak mi je jasné, že jednotku napísal celú ten druhý scenárista. V tomto filme nebolo nič dobré, Sly, Bautista a Pol Dolár sú tu iba do počtu. Záverom, kde sa väznica vlastne nachádza chceli akože šokovať...no nezafungovalo to rovnako, ako nič z tohto filmu. Ja nechápem ako mohli tak dobrému filmu akým bola jednotka odklepnúť ako pokračovanie toto... ()

Sekyn

Od jedničky to byl pěkný pád kvality. A tak to bývá, když někdo myslí hlavně na peníze. Co přijde příště? Vězení na oběžný dráze? Vlastně to není úplně špatnej nápad! Doufám, že dostanu podíl! Nicméně tohle byl špatnej nápad. Půlku filmu jsem si říkal: Kde je Rambo? Proč neutíká z nějaký špinavý věznice? A co má bejt ten bambusák jako zač? Koukám vůbec na ten správnej film nebo to je Karate kyd 6? No a ta super lest na konci! To mě tedy vytřely zrak! ()

dinko22

Ježkove oči. Jako divil som sa nízkým hodnoteniam ale už chápem. Jednotka bola luxusná ale toto bola zbytočnosť. 1 hviezda za Stallona , ktorého mám rád. ()

dogzila odpad!

CTJB? Ked hodis do mixera obstarozitnika, karate kvančanov, pripecenu autonahanku, 5x zoperovanu asistentku a vrece nelogiky... 🤘😂 ()

Sonjoe odpad!

otrasna sracka. Absolutne som nepochopil co to malo byt. Star Trek? Strasny low cost, strasne efekty, strasni herci, strasny scenar, strasna grafika...Kto mi vrati 35€ za kino... ()

Tina.T

Mno. Za 19 natáčecích dní asi nemůžu čekat zázraky, ale tohle se fakt nepovedlo. Zběsilá kamera švenkuje a divák nestačí pobrat detaily...což je ve finále možná nakonec i dobře. Překombinovaný úvod, chabý záporák (Wes Chatham na to prostě neměl) a malý, malinkatý rozpočet, který je znát v celém filmu. Ze sympatií ke Slyovi, ze sentimentu k jedničce a za aspoň trošku charismatického Shu, dávám 2 hvězdičky, ale podruhé to vidět nepotřebuju. Škoda promarněné příležitosti. ()

panfilmu

Ano není to snímek na OSCARA, ale ted vážně i když je to pitomé hloupé a má to slabý děj, tak pořád musím uznat, že mě to mile překvapilo a to proto, že jsem od toho moc nečekal, krom zábavy a tu jsem dostal na 100% já na SYLVETRA, trochu trpím, takže mu i dokážu lecos odpustit, dokonce i tohle, spíš než ty filmové triky z roku 1985 mě pobavili bojové scény a SLAYOVI rady do života všem ostatním účastníkům této bizardní podívané, což PLÁN ÚTĚKU 2 bezesporu je ! Nikdy bych totiž nečekal, že Sylvester Stallone, bude mít roli osvaleného OTCE FURA a bude trousit jedno lidové moudro za druhým, jedním slovem fantastické, úžasná bizardnost a hlavně ta úcta mladých a krásných kolegů, kdy všichni uctívají kult osobnosti pana šéfa SLAYE Beru to spíše jako simpatický pokus čínské kinematografie vniknout na západ za pomocí zaplacených amerických herců. Akorát, že se to moc nevydařilo, že ? Každopádně musím říci, že jsem viděl i mnoho horších snímků, které jsou lépe hodnocené, což nechápu, ale tady mě nic neurazilo ani nenadchlo a říkat, že to je snad nejhorší Stalloneho film ? To ani náhodou, a co snímek VE JMÉNU ANGELA ? Tam je stupidní úplně všechno i závěrečné titulky. ()

BigJohn02

Po celkem zábavné jedničce Slyovi zřejmě spadla trolej, jinak si nedovedu představit, proč proboha natočil takovouhle nudnou a místy až idiotskou sračku. Sly se mihne na začátku, pak hodinu občas utrousí nějaké moudro, a pak se nechá zavřít do supermoderního vězení, kde zorganizuje útěk a navíc si to děda rozdá na férovku s mladým namakaným sráčem, kterému samozřejmě natrhne prdel... Uff, a to je na příští rok bůhvíproč naplánovaná trojka. Vůbec nechápu výběr filmů zde na stránce v kategorii "Podobné". Tam by mělo být: Hovno s Van Dammem 1, Hovno se Seagalem 1, Hovno s Lundgrenem 1 a jejich četná pokračování. ()

PanIncognito

Plán útěku je pozoruhodný snímek, ovšem toto pokračování příběhu je levné béčko. Bez špetky humoru s akcí která nenadchne a navíc Sylvester Stallone již není tím hlavním hrdinou... snímek mizí z hlavy ihned po shlédnutí. :-( (viděno s dabingem) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ahoj. Já jsem Galileo. Ty jsi vězeň číslo 1764. Vítej v Hádovi. Hlaste se na souboj v zoo." Film je trochu sci-fi, neboť tu máme inteligentního robůtka. Celkový interiér vězení působí také jako, kdybychom byli na palubě kosmické lodi se Sigourney Weaver. Vizuálně to tedy jako akční film moc nevypadá, nicméně je. V tomto prostředí nám malý číňanek Xiaoming Huang předvede svoje Kung-fu. Stallone tu hraje druhé housle. V jedné scéně si zastřílí, v druhé zlikviduje hlavního záporáka. "Až ti rozmlátil ksicht, tak tě ukřižuji, hochu." Ale v celku je na plátně pořád jen ten číňanek, který se tváří děsně C()()L. V závěru je na houby kamera, protože se to houpe jako na černé perle Jacka Sparrowa. Slovy básníka je to film z jiného světa... Ze světa Stevena Millera, který prd umí. - 30%. ()

razzy1230

Zde ani nevím jak začít a jak skončit, shrnul bych to do jednoho nehezkého slova. Jediné na co jsem se vydržel dívat, tak to byly zápasy hlavního hrdiny bez fyzického zákona. Totální paskvil film, kde si řekli, že prostě něco natočí a dají to nějak dohromady, vězení totálně divné a dokonce jsem nepochopil tu jejich logiku otáčení se. To bude asi tím, že jsem tomu nedokázal ani věnovat pozornost pořádně. Všechno totálně jednoduché, bezduché,nudné,otravné bez špetky zápletky a smyslu,nepromyšlené,zbytečné scény naprosto. Zde patří prostě slovo ,,odpad!", ale za ty zápasy ze začátku dávám aspoň tu jednu hvězdu, aby se neřeklo. Sylviho největší průser a ne jen jeho. Babtista teď musí být ještě více k smíchu v MARVELU a nebo ne ? Přece jen se mu povedlo dokázat ty jeho nepostřehnutelné pohyby, viděl jsem ho všehovšudy snad 3x na nějakou tu sekundu. ()

jujask

Nuž žiadna sláva . Silvester je za zenitom a všetko okolo je moc moderne na môj vkus. Mega bezpečná , nano-tech veznica v podzemí velkomesta to je nápad. Keby som tento snímok videl pred 25 rokmi poviem, WOW ale teraz. No nevadí možno nabudúce. ()

xulux

Po prvním filmu, je toto hodně špatné pokračování, už od samého začátku to nudí ... Kdyby toto byl první film, tak by to nestálo ani za jednu hvězdičku ... Jednu má za malou snahu (pár zajímavých scén) a druhá díky prvnímu filmu ... ()