Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

chosan

No co si budeme povídat na jedničku to nemá ani zdaleka. Sylvestr se objevuje jen sporadicky a akční scény také nejsou úplně top. Možná kdyby se film jmenoval jinak dal bych lepší hodnocení ale takto zaslouží jen 50%. ()

Kubasino

Tak dementní dialogy a nelogické kroky postav bych filmu dokázal odpustit, kdyby si byl vědom svých "kvalit". Problém je ale v tom, že si film hraje na inteligentní, přičemž brzy poznáte, že jste asi v jiném vesmíru, než tvůrci (albínští neonáckové? wtf!!!). Co je ale asi nejhorší, že byl Plán útěku hrozně nudný a nedokázal vtáhnout do děje. Skoro jsem o reklamě zapomněl, na co se dívám. Jsou chvíle, kdy jsem rád, že jsem za něco neutratil prachy v kině... ()

Pythonator

Tragické a naprosto zbytečné pokračování vynikajícího filmu. Působí to jako laciná béčková videoprodukce, která má bohužel navázat na áčkový velkofilm. Asi něco jako Titanic 2. Ten byl taky naprosto trapný a zbytečný, přičemž pouze názvem parazitoval na věhlasu prvního filmu. Tady bohužel skutečně hraje hrdina z prvního filmu, což je hanebné. Fakt moc hezky to nechal ten Sly potopit. Děsím se trojky. ()

Bogrant

Katastrofa, pri ktorej som pocítil fyzickú bolesť, v tomto konkrétnom prípade bolesť hlavy. A nebola spôsobená iba týmy hrozne natočenými pasážami z vnútra tej divnej väznice, alebo čo to vlastne bolo, ale hlavne tým totálne nelogickým príbehom a domnením, že ide o pokračovanie celkom úspešnej jednotky. Nemá to s ňou absolútne nič spoločné! Jedna hviezda za tých 5 minút Stalloneho a 6 minút Bautisty a za rešpekt, ktorý k Slyovi ešte stále mám za jeho celú kariéru, hoci toto je naozaj prešľap odpadových rozmerov. ()

camomilla odpad!

Sakra vzdyt ja u toho usnula! Sice az na konci, ale nedokoukano - a uz si to ani nepustim, takze za me jasny odpad. Jine hodnoceni zkratka nedokoukanemu filmu dat nelze. Zacatek svizny, ale pak se to misto toho, co kazdy chce - planu jak sakra zdrhnou z takoveho krimu - zmeni na bitky, blbosti, dalsi blbosti, kecy.. ja nevim, me to fakt proste nesedlo. A to jsem nedavno videla jednicku kde jsem si Slye a Arnieho fakt uzila. ()

Ivo.Rolcik odpad!

Jednoznačně velké zklamání. Po jedničce, která byla super, jsem čekal od dvojky o dost víc. Stallone už není v pozici hlavní role, přijde mi to až moc sci-fi na akční film. Za mě ztráta času. ()

Feacher

No... veeeeelký skok dolů s kvalitou a to i s 3*, které jsou u mě vždy už známka tragédie, jdu silně proti proudu. Nadpřirozená a futuristická parodie na vězení z prvního dílu se mi tak nějak nelíbila, děj často předvídatelný, ani ty hlášky nic moc, většinou nic neříkající tváře a útěk tak nějak bez nápadu. Proč tedy dávám 3*? Včera jsem zhlédl Mlhu, která má 74% a dal jsem 3* ač jsem měl chuť dát i nižší známku.. a tohle podle mě horší než Mlha prostě nebylo... 3* jsou na moji subjektivní stupnici tak akorát... bylo to špatný, ale přecejen to nebylo TAK zlý... a pojďte do mě :) ()

Lukas__

1 byla dobrá, když musely dělat 2, tak jim přece stačilo udělat znovu 1 jen v jiný zajímavý věznici. JAK TO MOHLY TAK POSRAT!!! Nemluvě o tom, že Stallone (hl. postava) tu skoro neni! ()

Ragnarocek odpad!

Tak som sa tesil na tento film... Zamerne som pred sledovanim nepozeral na hodnotenie, aby som sa vyhol predsudkom. Bohuzial pokracovanie celkom slusneho filmu naozaj nestoji ani za deravy gros. Efekty od ziakov strednej skoly, plochy a miestami nelogicky dej, chabo spracovane suboje a mohli by sme pokracovat dalej... Proste cele zle... ()

lui2 odpad!

Po prvních třech minutách jsem myslel, že sedím u špatného filmu. Že přeci tato nízkorozpočtová sraCka, nemůže být druhý díl, ve kterém má hrát Stallone. Bohužel je to ono. Nedoporučuji ani trailer, natož celý film !!! ()

mdf

To byl hnus velebnosti.Skoro na sklonku své hvězdné kariéry natočí takové D.Vyhozené peníze,že jsme radši nešli na kus flákoty. ()

princeznaaur

na 33% to určitě není, je to koukatelné alespoň přes 50%. Souhlasím, že jednička byla o level výš, ale toto není až tak špatné jak se to tváří. ()