Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky.  Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla a získal množstvo nových zákaziek. V súčasnosti však čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci, nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu - priamo dovnútra väzenia Hádes. (TV JOJ)

KukulienkaHO

Sylvester Stallone a Dave Bautista v rolách protagonistov... velké hovno! Maximálne tak prvý v prvej kope vedľajších postáv a druhý možno tak v tretej. Pokračovanie, ktoré vzniklo po 5 rokoch - a takýto shit to je. Nie, žeby som bol nejak sklamaný, ako takýto výsledok som čakal vzhľadom na hodnotenia a aj po zhliadnutí traileru. Ten film je skrátka prázdny, a to extrémne. Od postáv, cez príbeh, až po koniec. Jednotka bola úplne kvalitatívne niekde inde. Všetko mala pekne spracované, plánovanie úteku bolo vzrušujúce a pútavé, skvelá atmosféra a napätie... a samozrejme fantastická dvojka hrdinov. Tu nefunguje z toho nič. Všetko je odfláknuté. Jedine tak zvrat bol fajn - pre mňa dosť neočakávaný. Sly bez Arnieho sa tiež nepredviedol (vlastne ani nemal možnosť). No... vyzerá to tak, že ďalšia filmová séria (respektíve filmový svet) sa dodrbala skrz peňáze. ()

RavenSpector

Totální sranec nemající nic společného s "prvním" dílem. Tupé, blbé, mizerně hrané, debilní myšlenka a nulová zápletka. Stallone očividně ztrácí soudnost. Může už tak akorát jít pálit trenky se Zemanem. ()

Raziel811

Doslova katastrofa. Pokud to mělo být 80tkové retro, tak by to ale muselo v té době také vzniknout a ne nyní. Je tu všechno špatně, ale snad nejvíc mi vadila totálně roztěkaná kamera při fightech, na to se vážně nedalo koukat. ()

GariCZ

Rozhodně to není tak hrozné jak tady většina lidí píše. Ano, kamera byla špatná i děj byl hodně předvídatelný, ale to jsou asi jediné mínusy u tohoto filmu. Akce byla po většinu filmu skvělá a ani mi nevadilo, že tady Sly nemá hlavní roli. ()

Martynez odpad!

doprdelecotosakrabylokurva.com hlavně netočte trojku, zbožňuju Stallona, ale tohle fakt dojebal. To je tak strašný, že to škodí i prvnímu dílu. Bojim se dalšího filmu se Stallonem a doufám, že tohle byl jen děsivej omyl a že si mistr jen pořádně nepřečet scénář než to podepsal ()

HBJ odpad!

Lituju ty chudáky, co na tuhle sračku půjdou do kina a už vůbec nechápu, jak tohle můžou v kinech dávat..?? Nevím, jestli byl horší scénář, otřesní rákosníci v hlavních rolích, nebo hudba.. Chudák Sly asi potřebuje přilepšit na důchod čínskýma dolarama, že se k tomuhle propůjčuje. Po fajnové jedničce tohle posral a doufám, že ve trojce už hrát nebude. ()

Luciaaas2 odpad!

Největší zklamání roku, k čemu se to Sly upsal, mi hlava nebere. Film nemá vůbec nic společného s jedničkou. Tohle je ultra debilní levný céčkový film. To už i Seagal natáčí zábavnější a lepší filmy a nepochopím, že už je i trojka hotová..... Kdo můžete, vyberte jiný film, tohle Vás naštve a je to ztráta času ()

Fandor

Po přečtení některých recenzí jsem se bál že uvidím nějakou slátaninu typu dvojhlavého žraloka nebo podobnou sračku.Těšil jsem se na recenzi nejchytřejší z nejchytřejších ideologických pracovnic filmového průmyslu Spáčilové.Takže.Není to žádné veledílo které by stálo za opětovné zhlédnutí. Je to jen obyčejný béčkový film. Přiznejte sami, kolik filmových sraček jste viděli v poslední době a ještě horších.? ()

bigmatko

Sylvester Sylvester prečo si nám toto urobil. Rumunské produkcie Števa Segala vyzerajú oproti tomuto filmu ako oscarové diela. Plán úteku 2 nemá absolútne žiaden zmysel priam by som povedal, že je utrpenie to dopozerať do konca. keď už to presunuli pod čínancov tak z toho aspoň mohli spraviť akčnú bojovú zábavu ako Zátah a podobné. Ale toto bolo naozaj hrozné. To nie je ani Bečkový film nedá sa to ani hodnoniť je to veľké sklamanie. Stalone by sa mal držať osvedčeného štýlu 80kových peciek a silných postáv a dotočiť v úcte stárnucého Rockyho a Ramba. ()

asdfasdf odpad!

Proč si po prvním dílu museli pokazit tak reputaci tady tímto??? Jednička to byl film plný akce a napětí, který mě velice bavil, takže když jsem se dozvěděl, že má vyjít dvojka, tak jsem si říkal, jak to udělají tentokrát, jestli ho zase někde nechají zavřít a ať se odtud dostane? Nedoufal jsem moc v to, že něco takového udělají, ale oni udělali vlastně něco velice podobného ale s jinými herci. Dále mě hodně mrzelo, že 2 hlavní hvězdy Bautista a Stallone se ve filmu ukázali spíše minimálně a v hlavních rolích tam byli herci, které vůbec neznám. Ten důvod, proč je do toho vězení zavřel byl divný a takový nezajímavý a to jak to vevnitř probíhalo bylo ještě divnější. A konec, to byla pěkná hrůza, to zakončení bylo o ničem asi jedno z nejhorších zakončení, co jsem kdy viděl. Jinak je to úplně zbytečný film, který mě ničím nezaujal, dokonce ani zvukovým podkladem a to už je co říct. Druhý díl prostě neměl vůbec vzniknout. Měli buď zůstat pouze u jedničky a nebo měli i do tohoto dílu dát Schwanzeneggera a ten by si to už nějak pošéfoval a něco takového by z toho nikdy nevzniklo. ()

mokki5

Jedna hvězdička za těch pár minut Stalloneho a Bautisty. Jinak opravdu musím říct že jsem se nešel dívat do kina na partu amatérů někde pod zemí. Tohle si první Plán útěku fakt nezasloužil a dodnes nechápu jak něldo jako Sly mohl do něčeho takového jít ()

medveed odpad!

Absolutně nechápu, proč Sly tohle natočil, resp. jestli to má zapotřebí? Normálně bych dal aspoň jednu hvězdu za něho, jakožto oblíbence, ale on ve filmu vlastně prakticky není... 5% ()

mavin

Tak není nad první díl, tady to začíná cca 20-30min.před koncem a to ještě...... No tak hlavně, že se jim podařilo lidi nalákat na Stalloneho, který tady s 90%dělá trapného vypravěče a ke konci machra který si toho pána co to řídí najde. Tak Arnold asi dobře věděl proč do marného 2 dílu nejít! A dobře udělat. Jinak souhlas s ostatními "negativními" komenty níže. ()

soukyd33

Velmi zajímavý film, ale až od druhé poloviny. Původně jsem myslel, že tomu nedám ani 3***, nakonec jsem to změnil. Film mě překvapil, konečným plánem na útěk. Hvězdiček 4**** ()

Jarv

Není to tak hrozné, jak se podle zdejších hodnocení a recenzí zdá, ale do dobrého filmu to má také poměrně daleko. První díl mě v souvislosti s klasickými Stallonovými (a Schwarzeneggerovými) rolemi dějově poměrně překvapil. Druhý díl uškodil sám sobě, a to ve velkém. Nejen, že odsunul ty nejzvučnější jména na vedlejší kolej, ještě k tomu přinesl nepříliš povedený vizuál. Na druhou stranu je kratší a stále se něco děje. Bautista se na scéně zahřeje pouze kolem 5 minut, přičemž jeho akční scény rozhodně nepatří k nějak zapamatovatelným. Naproti tomu Sylvester, přestože se rovněž objeví ve skromné míře (max 15 minut), do příběhu solidně zapadá (a místy i klíčověji), a dokonce použije i svaly. Žádná přelomová úloha jej nečeká, ale pokud jej budete brát jako koření filmu, nemusí vás nutně úplně zklamat (občas umí být i výraznější). Skutečně hlavní postavy jsou tentokrát vážně slabší. VELMI průměrných 50%, které nejvíce vděčí tomu, že jsem do toho šel bez lepšího očekávání. ()

Lubik333

Potenciál velký, příběh dobrý, děj přímočarý, herecké výkony slabé, efekty podprůměrné. Jako strašná hrůza mi to nepřišlo, ale oproti prvnímu dílu to byl značný rozdíl. Film na mě působil lehce chaoticky a přišlo mi to jako kdybych se kouknul na náhodně vybraný dvojdíl nějakého scifi seriálu. ()

zekon odpad!

Asi bych nevěřil e se dočkám něčeho kde hraje Sly co lze v klidu označit jako odpad. Tohle je jak špatné intro ke hře. ()