We Together

Krátkometrážny / Horor
USA, 2016, 7 min

Pracovníci Marcelovej pizzerie zostávajú aj po vypuknutí zombie nákazy stále spolu a zisťujú, že život zombie znamená niekedy viac než len túžbu po mäse. (Marceloo)

SOLOM.

Skladatel Kerron Hurd a jeho hudba hrají v tomto krátkometrážním zombie snímku hlavní prim. Spíš mi to dokonce přišlo jako reklama na jeho tvorbu, protože děj sám o sobě je spíše k pousmání, než aby vás nějak plnohodnotně nasytil. Tancující zombíci „vytančí“ svou nákazu…WTF? Jednohubka, která neurazí, slušná hudba, nic moc děj. To je tak celkové shrnutí, které mě zrovna napadlo. ()

Marceloo

Pracovníci Marcelovej Pizzerie zostávajú aj po vypuknutí Zombie nákazy stále spolu a zisťujú, že život Zombie znamená niekedy viac než len túžbu po mäse. - Rozhodne zaujímavý námet so Zombie tématikou, elektronickou hudbou a schopnými tanečníkmi. Zaujímavý je aj záver, ktorý však nanešťastie smeruje od hororu iným smerom, takže hodnotenie nebude vysoké. ()

• Film bol premietaný pred každým premietaním hororu Get Out (2017) v kinách spoločnosti Alamo Drafthouse. (Marceloo)