The Perfect Kiss

• Slovensko Dokonalý bozk (viac)

Každý hľadá šťastie, no keď vám ťahá na tridsať a stále žijete s rodičmi, ktorí sa k vám správajú ako k dieťaťu, ste bez práce a láska je v nedohľadne, hľadáte ešte intenzívnejšie. Tanya Cova žije s rodičmi v severoamerickom meste v trochu všednej americkej spoločnosti. Jej rodičia, bývalí tajní agenti pre nemenovanú východnú ríšu, už toho majú dosť a chcú ju zúfalo vydať za syna ich starej známej. Po pôvabnej Tanyi však túži aj miliardár Brian Demarrias. Do toho všetkého príde nečakaný bozk v parku. Ktorý z nich je pre Tanyu tým pravým? (Itafilm)

silentname odpad!

Tento film je obdivuhodný. Je to priam fascinujúce, čo sa s týmto filmom stalo a počas sledovania budete neustále premýšľať nad tým, čo sa vlastne dialo, keď sa toto celé dávalo dokopy. Ten scenár nepôsobí ako prvá verzia. Skôr to pôsobí ako keby sa išlo z konceptnej verzie. V "The Perfect Kiss" nefunguje nič. Akože absolútne nič. Nenašiel by som tu nič čo by som dokázal vyzdvihnúť. Martina Adamcová je neschopná ako scenáristka a vôbec nemala tušenia, čo vlastne chce natočiť. Tento film po celú dobu absolútne nevie čím chce byť a čo chce dosiahnuť. A výsledkom je to čo som mal možnosť vidieť. Najväčšie problémy sú pre mňa scenár, strih, soundtrack a herecké výkony. Tieto 4 veci sú po všetkých stránkach príšerné. Kamera je celkom okey, režijne však film absolútne zlyháva rovnako. Pretože nikto nevie ako sa má vlastne na pľaci správať. Všetky scénky sú divné až do trápneho levelu, nikto tu nepodáva žiadnu reálnu ľudskú reakciu, všetci sú divní a komédia je tak nasilu, že som sa nezasmial nikdy. Len som fascinovane sledoval niektoré scénky a snažil sa pochopiť, na čo sa práve dívam. Myslím si, že najviac tu korunujú všetky scénky s Táninými rodičmi. Ja nemám šajnu, čo to malo pridať. Scénky si idú ako chcú, romantika tohto filmu je čistá tragédia a záver filmu je absolútne šialenstvo. Pretože jediné čo si poviete je to, že celá láska vznikla z toho, že si od neho dvakrát požičala na začiatku telefón? Nechápem z filmu absolútne nič. Lucie Vondráčková je otravná a herecky to absolútne nezvláda. Nikto neponúka v tomto filme nič. Od A po Z-et čistý debakel. Toto nie je len zlý film. Toto je fascinujúco zlé. A iba celú dobu užasnuto premýšľate, ako sa ot vlastne dalo dokopy a ako sa to mohlo v Čechách a na Slovensku dostať do kina. Tomu neporozumiem. Hodnotenie: F ()

zapalik

Odpad ze slušnosti ke všem kolem toho filmu nedám, věřím, že to dělali nadšenci bez nároku na honorář, ale každopádně při vší snaze o hyperkorektnost a nezaujatý pohled je to kardinální srágora. Naprosto nechápu tu ztrátu soudnosti Martiny Adamcové. Existuje snad horší režisérka a scénáristka? To těžko. Nepřestávám kroutit hlavou nad tím, že se nestyděla pod něco takového podepsat. Sem tam někdo vychvaluje Lucii Vondráčkovou, že je z toho filmu nejlepší. Sorry, ale vůbec. Když si někdo chce hrát na Bridget Jones, tak na to musí mít. A to Lucie nemá. Jen se pitvoří, dělá přehnaná gesta, její postava nemá ani špetek vnitřní logiky (ne, že by kterákoli postava z filmu tu logiku měla), prostě je to absolutně o ničem. A ti rodiče... asi bych se radši zastřelil, než dát do svého scénáře takovou koninu. Mělo to vyvolat humor, vyvolalo to spíš lítost nad neschopnostmi autorky. Kamera byla taky k pláči, klidně nechá utýct hlavu ze schodů scházející postavy a nenásleduje ji, ale podobných blbostí nebo nouzí, kdy bylo vidět, jak to točí na koleně za koláč a frťana, je tam víc. Fakt čirý zoufalství, bojím se, jak dopadne Limbo od stejné režisérky a scénáristky. Trailer děsí už teď. ()

Big Bear odpad!

Když je něco úplně, ale úplně nejvíc, říkám tomu ,,dostat flakem na kabinu''. Tady to byl přímej zásah osmdesátosmičkou... Samozřejmě nešlo o náhodu, šel jsem do toho úplně stejně jako se někdo nechá připoutat gumovým lanem za nohy a čeká co to bude za zážitek až skočí z mostu hlavou napřed. Rád si občas odběhnu k debilnosti, čistí to hlavu a leckdy to nahradí regulérně točené nevtipné komedie. Tohle ale byl level, který jsem ještě nepoznal. Nejedno homevideo je na tom herecky i režijně lépe. Tak šílené afektované pitvoření všech ochotníků, kteří byli všichni navíc nesympatičtí, to se tak koncentrovaně snad ani nedá jinde vidět. Vrcholem byla mutr Adamcová v růžovém overalu se srdíčky lezoucí po sněhu. Ten výjev mne bude ještě asi dlouho děsit ... Tohle byl vlastně regulérní horor odehrávající se ve dne. Akorát místo bubáka tam běhá Lucka Vondráčková s kulichem... Tohle si musím někam dobře schovat a pustit na nějaké párty s přáteli. Po pár karibskejch rumech to bude myslím ideální film pro dobře rozjetý večer... Jo a paní režisérko. Já to viděl celé, dal jsem to ! Dávám - ODPAD, protože méně už dát nejde. ()

Stejšn odpad!

Po pravdě takhle hrozný jsem to nečekal. Tady na čsfd to sice mělo 11 procent, ale komentáře byly plný kreténů, co píšou že to sice neviděli, ale hodnotí odpadem z principu "za plekyho". Ti mají v palici vymrdáno, takže jsem si ze studijních důvodů radši chtěl udělat názor sám. No, průser sezóny se rozhodě potvrdil. Je až s podivem, jak se paní Vondráčkové podařilo se během jednoho roku znemožnit na úplně všech úrovních. ()

ostravak30

Podle Martiny Adamcové film v Česku propadl kvůli špatné distribuci a ne proto, že by byl špatný. Samotná Adamcová film buď neviděla, nebo má hodně nízko posazenou laťku kvality filmů. Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. Tak měla Martina štěstí. Někdo jí ten film zacáloval, jinak by takovou prkotinu v životě nedala dohromady. Jen by mě zajímalo, kdo jí bude dotovat filmy teď po rozvodu Lucie Vondráčkové a Tomáše Plenkance. Toho lituju. Tomu se totiž říká dobře utracené tři miliony. Ani nevím, zda to stojí za hodnocení neboť na filmu je snad špatné úplně všechno. V první řadě je naprosto špatně napsaný. Třicetiletá žena žije u rodičů a ti ji kontrolují mobil a hlídají pomocí GPS a dokonce zamykají. Že se v noci plazí po vlastním domě s kuklou na hlavě, to snad ani nestojí za komentář. Tady je totiž více trapných scén. A právě trapnost je charakteristika tohoto filmu. Filmaři se svým pojetím humoru dostávají vysoko za tuto hranici. Když pomineme výše zmíněnou scénu, dobře patrné je to například na tak neuvěřitelně banální scéně jakou je hledání mobilu ve sněhu. Ani samotná romantika není romantikou. Vždyť miliardář ženu vůbec nebalí. Nahání jí v autě a ve fitku, nikam ji nezve, nepošle jí květiny, prostě se kolem ní ochomejtá a tak nějak doufá, že se do něj asi zamiluje sama nebo co. Vždyť on se ani o nic romantického nepokouší. A tak kolem sebe chodí jak slepé mrtvoly až se najednou vytasí s pozváním na večeři a teprve kamarádka Tanyi jí pomáíhá uvědomit si, že se jí Brian vlastně líbí. Asi by na to sama nikdy nepřišla. Lucie Vondráčková - spravedlivě a objektivně řečeno, se opravdu snaží seč může, ale díky hrozivě špatnému scénáři a fakt neposlouchatelným dialogům, které se mnohdy pohubují na už na úrovni rozmluvy idiotů, neudělá nic, aby film vylepšila. Na začátku jsem psal, že si Adamcová stěžovala na špatnou distribuci. Chystá další dva filmy, takže věřím, že poučená už bude distribuce lepší. Hlavně proto, aby se na ně nemohla vymlouvat. Vypustit takový to diletantský paskvil do kin, to chce kuráž, klobouk dolů. I já bych napsal lepší film. A paní Adamcové bych doporučil, jelikož postrádá kapku jakékoli romantiky, aby se podívala na nějaký dobrý romantický film a tím zjistila, co slovo romantika znamená a pak na nějakou dobrou komedii se stejným odůvodněním. ()

• Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. (mkali)