Keď si budete chcieť prvýkrát zasexovať a ešte nie ste úplne dospelý, asi by ste to nemali vykričať do celého sveta a určite nie na internet. Nikdy totiž neviete, kto sa o tom dozvie a ako s touto informáciou naloží. Totálne odvážna komédia Blokoti môže v tomto smere pôsobiť ako ideálny odstrašujúci prípad. Zámer svojich detí odhalia ich rodičia, ktorí sa v dôsledku toho vydajú do boja, ktorého cieľom je jediné – zachovanie panenstva ich dcér za každú cenu. Že reagujú prehnane, sa ani nemôžeme čudovať. Mitchell (John Cena) ešte nepochopil, že jeho dcéra je skoro dospelá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak sa na svoje dievčatko až nezdravo fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) sa o svoju Sam nikdy moc nestaral a teraz by to chcel za každú cenu dobehnúť. O „sexuálnej dohode“, ktorá ich deti počas jedného večera zbaví stigmat panenstva, sa dozvedia z ich náhodne zachytenej komunikácie na internete. A pretože dcéry práve odišli na maturitný ples a oni sa im nemôžu dovolať a sex im rovno zakázať, vydajú sa za nimi do víru nočného malomesta, aby ich našli a povedali im, že majú ešte dosť času. Ak by na začiatku tejto púte tušili, čo ich čaká, možno by nakoniec aj zvládli nielen ten sex, ale možno aj to nejaké neplánované tehotenstvo. Cesta do pekla totiž môže byť dláždená nielen dobrými úmyslami, ale aj nepravdepodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitom, že je aj tak všetko zbytočné. (CinemArt SK)

Dr_Berry

Překvapivě to nebylo tak strašný jak trailery slibovaly i přes to ten film už nemusím víckrát vidět. Pomalej rozjezd, občas vtipná scénka a na konci hafo mouder hlavně pro rodiče. Chujovina chujovin. ()

LencaN

Čekala bych všechno, ale že mě to bude bavit, tak to ne. Myslela jsem, že to bude jen podřadná sprostá komedie, kde se bude točit vše jen kolem oplzlostí. Sice pár sprosťáren tu bylo, ale podaných tak nějak roztomile a vtipně. Chvílemi jsem se opravdu smála a občas to dokonce bylo i dojemné. Trojice mladých slečen, které chtějí po maturiťáku přijít o panenství byla vybrána fajnově. Každá byla nějak zajímavá. Stejně tak tátínci a maminka. Každý vyčníval něčím jiným. Jeden byl nezodpovědný, máma až moc upnutá na dceru a druhý otec až příliš ochranitelský. Dohromady to dělalo docela výbušnou kombinaci. Ale konec dobrý, všechno dobré. Byla to sranda. Navíc zrzavá sympaťačka Leslie Mann se stává mojí oblíbenkyní. Má neuvěřitelný komediální talent. ()

johnnie78

I přes dost otřepané téma a hromadu klišé je to vlastně docela dobrá a místy opravdu zábavná komedie. Hru na slepou bábu zřejmě ještě dlouho nezapomenu. ()

buchannon

Můžu snad být rád, že pískání v mém pravém uchu způsobené zánětem zvukovodu, či snad středního ucha (čerta, co to vlastně ta doktorka říkala?) přehlušilo stupidní dialogy, při kterých mi málem povolilo rektum. Těšil jsem se na homedii se zajímavým námětem, jaké však bylo moje zklamání. A co Honzík Cenů? Inu, kdyby měl místo obličeje víko od popelnice, výsledek by byl stejný. ()

Martinko991

Po zhliadnutí som mal úsmev na tvári a takisto som sa docela bavil (čo je základ pri komédiach) takže vcelku filmik ušiel, ale žiadnu dieru do sveta tato komedia neurobí. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno - trailer mě docela navnadil na zábavnou komedii, u které se budu řehtat od začátku do konce, ale po pravdě řečeno to taková extra zábavná komedie nebyla, i když ale nebyla ani tak moc špatná. Jsou tam momenty, které vyvolají úsměv na rtech, a některé situace byly též jakž takž srandovní, ale z filmu činí průměr hluchá místa, co moc zábavná nejsou a zpočátku jsem byl trochu zklamaný. A abych film mohl hodnotit, musel jsem se na něj podívat dvakrát, tudíž jsem dospěl k závěru, že si film ty tři hvězdičky přece jen zaslouží. Ale i přesto jsem přesvědčen, že takové téma v komediálním žánru by se mohlo využít mnohem kreativněji a vtipných situací by mohlo být též více. ()

avalonek

Paráda,byla jsem sice trošičku piclá,ale fakt to stojí za to.Nevím,co mě čeká v době,až má dcera dospěje do tohoto věku,ale můžu se nechat třebas inspirovat a zachovat se jako dementní rodič;)Ale bavila jsem se a k tomu to bylo natočeno.. ()

MKV

Mě film bavil, asi proto, že jsem student ve stejných letech a vím, jak moc je to super být studentem. Scénář nebyl zase tak hrozný, herecké obsazení zajímavé. John Cena mě fakt mile překvapil, jde vidět, že má hercovství v krvi. Klasická komedie. ()

Pythonator

Tak nějak za tři s odřenýma ušima. A to jen díky jako vždy skvělé Leslie Mann. Výběr tří mladých hereček považuji za katastrofální, protože ani na jedné nelze nechat oko blaze spočinout. U blbých amerických komedií, jako je tato, bývá obvyklým standardem, že stupidita se vyvažuje pěknýma babama. Kde nic není, ani humor nebere. ()

bicekz

Nemůžu si pomoct, ale čekal jsem více. Některé vtípky se však povedli. Děj se taky moc nepovedl, 70% filmu bylo jen o tom, že je naháněli... Myslel jsem, že tam bude více pokusů o sex, kdy to rodiče třeba budou kazit pod různými záminkami, ale toto se nepovedlo. Obecně z názvu filmu "Kazišuci" by se dal vytěžit lepší příběh. ()

Camel91

No docela zábavné, párkrát jsem se i zasmál, spoustu šílených situací, jo zábava na jeden večer fajná.. Ale pořád nechápu co američanům přijde tak vtipného na tom když na sebe skupinka lidí zvrací.... ()

Gyl

Tak moc to cílí na americké publikum, až to zcela míjí jakékoli jiné diváky. Nebylo to úplně blbý, ale proč jsem na to vlastně koukal, to si už po 2 dnech nevzpomenu. ()

VincentB.

Mám trochu zmiešané pocity. Komédia je to dobrá. Vďaka vynikajúcemu herectvu troch rodičov a myslím si, že veľmi dobre uchopenému režisérskemu žezlu, má film dobre grády. Čo ma ale neskutočne sere je, ako podávajú vo filmoch panenstvo. Akoby je to nejaké bremeno, niečo čo treba zo seba zmyť. Taktiež ako tam neustále museli pripomínať, že sú džendrovo neviem aký. Vyrovnaný. Predpokladám, že veľa ľuďom toto nevadí. Na decku to ale môže nechať skreslený pohľad. Preto dávam 60%. ()

ArchAngel_

Vtipný, i když trochu přitažené za vlasy, mohlo to být trochu drsnější (realističtější). Tématicky nadčasové, možná pro lidi žijící mimo USA trochu hůře uchopitelné, ale celkově OK a pobaví i poučí ;). Hodnocení: 75% ()