Keď si budete chcieť prvýkrát zasexovať a ešte nie ste úplne dospelý, asi by ste to nemali vykričať do celého sveta a určite nie na internet. Nikdy totiž neviete, kto sa o tom dozvie a ako s touto informáciou naloží. Totálne odvážna komédia Blokoti môže v tomto smere pôsobiť ako ideálny odstrašujúci prípad. Zámer svojich detí odhalia ich rodičia, ktorí sa v dôsledku toho vydajú do boja, ktorého cieľom je jediné – zachovanie panenstva ich dcér za každú cenu. Že reagujú prehnane, sa ani nemôžeme čudovať. Mitchell (John Cena) ešte nepochopil, že jeho dcéra je skoro dospelá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak sa na svoje dievčatko až nezdravo fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) sa o svoju Sam nikdy moc nestaral a teraz by to chcel za každú cenu dobehnúť. O „sexuálnej dohode“, ktorá ich deti počas jedného večera zbaví stigmat panenstva, sa dozvedia z ich náhodne zachytenej komunikácie na internete. A pretože dcéry práve odišli na maturitný ples a oni sa im nemôžu dovolať a sex im rovno zakázať, vydajú sa za nimi do víru nočného malomesta, aby ich našli a povedali im, že majú ešte dosť času. Ak by na začiatku tejto púte tušili, čo ich čaká, možno by nakoniec aj zvládli nielen ten sex, ale možno aj to nejaké neplánované tehotenstvo. Cesta do pekla totiž môže byť dláždená nielen dobrými úmyslami, ale aj nepravdepodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitom, že je aj tak všetko zbytočné. (CinemArt SK)

kacir odpad!

V čom má prsty ten zhulený picus seth rogen, nemôže byť dobré.. Hercov vyberal určite on, keď si šlahol svoju dennú dávku.. Po polhodine som odišiel.. Kktina ()

Blazis34

Taková ta pubertální komedie, u kterého se zasmějete, ale nic většího nečekejte. Musím říct, že hlavní trojka rodičů značně převyšovala mládí a opravdu jsem se u jejich scének zasmál. Sice komedie na jedno zhlédnutí, ale určitě nenudí. Dávám 60%, tři hvězdy. ()

Lula.cz

Už mě ani nepřekvapuje, že mají Kazišuci zbytečně tak nízké hodnocení. Mám pocit, že ty lepší komedie současnosti se drží právě kolem +- 60%. Kazišuci jsou příjemná, odpočinková komedie z trošku jiného soudku. Hlavní jsou tu spíše rodiče, ne jejich pubertální děti, co se snaží přijít po "maturiťáku" o panenství. Překvapil mě John Cena, nečekala jsem od něj víceméně nic a on se s komediální rolí popral vážně dobře. Snad ho budeme vídat častěji. Samozřejmě ani tady nemohla chybět scéna s rektálním humorem a taky nějaká ta dávka zvratků...takže slabší a přecitlivělé osoby ať se radši nekoukají. Chybělo málo a dala bych čtyři hvězdičky. ()

Mikecat

Všetky napodobeniny American Pie sú zlé. Táto duplovane, lebo to nemá žiadnu niť, žiadnu charizmu. Len banda fotrovcov sa snaží prekaziť "maturiťácku párty" keď si jedna sliepka zabudne pustený messenger na notebooku. Zabilo ma, keď ich našli lusknutím prsta v min.200 izbovom hoteli. Zachraňuje tu jedine Ike Barinholtz so svojimi xichtami, jednu * dávam za ritnú pivnú pumpu a fakt dobrú a asi jedinú vtipnú scénu: erotickú hru jedných z rodičov so zaviazanými očami, kde uvidíme pánske prirodzenie a ženské prsia. ()

blondboss

Celkom vtipná a pohodová komédia. Síce značne plytká s humorom podobného typu, ale na odreagovanie to úplne postačí. Nie je to nič pre intelektuálov, ktorí sú zväčša zhrození z podobných typov komédií. Niekomu to sedí, niekomu nie. Mne takýto humor celkom sedí, treba ale dodať, že stačí tak na jednu projekciu. John Cena bol najlepší. 60 % ()

Kosmoslav

Jednou větou bych to asi shrnul jako lepší verze Klubu sráčů. Ten nejpřízemnější styl humoru trochu kompenzují poměrně sympatičtí herci a také nějaká zápletka, která dává celkem smysl. Také závěr celý pocit z filmu vylepšil. S 54% procentním hodnocením od uživatelů na ČSFD se proto poměrně ztotožňuji. ()

blazma

Spousta trapasu a zvláštně ostudných situací.. jestli se takhle opravdu nějací rodiče chovají za zády svých dětí.. je to super a otřesný zároveň :D ()

Knightey

Taková normální komedie na večer, kdy už člověk nechce o ničem přemýšlet a jen sedět, relaxovat a sem tam se zasmát ;) Navíc začátek se trochu vleče. ()

Domineus

Do kina som moc s veľkými očakávaniami nešiel a skôr som sa obával, že to bude sklamanie, no nakoniec z toho bola ľahko nadpriemerná komédia, síce s pomerne tradičnou tématikou, no zato plná hlášok a vtipných scén. Prvá polovica ale bola podľa mňa o niečo lepšia ako druhá a tiež mi postupom času začínalo liezť na nervy správanie Lisy. Účel komédie to ale splnilo a vtipov bolo naozaj poriadne veľa - 70%. ()

Kushina

Skvělá vtipná a relativně originální komedie. Občas jsem se fakt začal popadat smíchy za břicho a to už je co říct. Sice mi to chvílemi přišlo ujeté, ale která americká komedie není... 65% ()

kockodan odpad!

Nevtipné, velmi, velmi NEVTIPNÉ. Hodně špatný scénář, a opravdu trapné a nudné. A už jsem zmínil že je to nevtipné? To je u komedie nejhorší prohřešek, když je nevtipná. Fujtajxl! Nejdřív jsem myslel, že dám aspoň jednu hvězdu za paragánský kotoul mamky zpoza komody ke křeslu v hotelovém pokoji, kde se její dcera zrovna chystala mít svůj první deflorační prom-sex, ale nakonec jsem usoudil, že jeden vtipný gag je na 1:40h dlouhou "komedii" opravdu málo, takže zůstávám sveřepě na odpadu! A kdyby na mě ISIS komando mířlo kalašnikovy a musel bych říct ještě jedno pozitivum o téhle sračce, tak bych asi dodal, že alespoň teen postavy se nechovaly úplně debilně ztřeštěně a nelogicky aby vznikaly slap stick situace, jak jsme z teen komedií zvyklí, ale byly svým chováním v naprosté normě a uvěřitelné. Ale to bych byl býval řekl opravdu jen proto, abych si zachránil život. 10% ()

oSiSko

„Is that a needle and an eggplant? What are they gonna inject heroin into some guy‘s dick?“ akože pravda je taká, že väčšina filmu je fakt až moc jednoduchý humor, ale niektoré scény boli fakt silné takže to splnilo svoj účel a vyplnilo jeden prázdny večer resp. noc úplne úspešne.. keď nechcete nad ničím rozmýšlať a totálne sa odreagovať, tak je to správna voľba, ale rozhodne vás to nijak neobohatí ()

Goumen

Úsměvná lehce nadrprůměrná US komedie, u které opět bohužel nebybí několik nechutných zvracících scén (co na tom ty amíky tak baví?) a naštěstí i několik opravdu zábavných. Velkým plusem je obsazení filmu a Leslie se Cenou mě jako rodiče bavili. ()

DBlitz

To zase byla fekální trapárna v čele s Johnem Cenou. Ale co jsem mohl čekat od komedie z USA, že? Nechápu, že tu tolik lidí pobavila hadička v řiti. Nebýt Ika Barinholtze, tak dám jednu hvězdu. ()