Trevor

Holly navštívi Lou v psychiatrickej liečebni a pomáha jej s prípravou k posudku, ktorý ma určiť či bude spôsobilá postaviť sa pred súd alebo bude do konca života zatvorená na psychiatrii. Jerome pátra v miestnej knižnici, kde natrafí na zbierku Rothsteinových fotografíí na ktorých sa objaví Billova susedka Ida. Morrisa pristihne pri jeho staršej priateľke Daniella a neskôr si chce so ženou prehovoriť, tá ju však zabije. Rodičia Petra si robia starosti, pretože tušia že Peter pred nimi niečo skrýva. Ten sa rozhodne navštíviť antikvariát, kde si zisťuje akú hodnotu by mali Rothsteinové diela či rukopisy. Majiteľ antikvariátu je však spojený s Morrisom a ten sa vďaka nemu o Petrovi dozvie. Bill pozve Idu do reštaurácie aby si uctili pamiatku Johna Rothsteina...sympatický záver s romantickou večerou Billa a Idy napravil aj chuť z toho, ako bol Peter údajne šikanovaný futbalistami z týmu. Už si ani nespomeniem na film či seriál zo školského prostredia v USA, kde by sa šikana nespomínala. ()

Necrotongue

Fakt se divím, že se tvůrci seriálu po chabé druhé sezóně zmátořili k docela slušnému výkonu ve třetí řadě. Každý ze tří dílů, které jsem zatím viděl, měl své nedostatky, ale zatím jsem se ještě nenudil, proto jsem mohl s klidem přihodit i čtvrtý kousek, aniž bych měl výčitky svědomí. ()