Tajný agent se probudí uvězněný v ponorce na místě, o kterém ví jen CIA. (Filmbox)

otík

Teda byla to strašná blbost a totální béčko, ale kdyby většina filmů s Van Dammem a Lundgrenem byla tak zábavná, jako asi 3 minut tohoto filmu, kdy si společně ze sebe dělají legraci, bylo by to něco úžasného pod sluncem. Jenže 3 minut zábavy je tedy skryto ve 100 minutách nudy. Scénář je naprosto praštěný, už jen to, že na ponorce se střílí o sto šest je samozřejmě hovadina, ale i zbytek námětu je příšerně dětinský. Škoda o tom psát, lépe je zmínit, že Lundgren je ve filmu cca 10 minut, ale scény s ním jsou to nejlepší, co film nabízí. Van Damme je slušný, sem tam se i usměje, je slušně nadabovaný – místo zesnulého Pomejeho ho mluví v primáckém dabingu Jiří Švarc a celkem se na něj hodí, Lundgrena naštěstí zase dabuje Soukup. Vizuál filmu je strašný, neustále šero (no vždyť je to v ponorce, já vím!), akční scény nijaké, sem tam nějaká postava obživne (nebo jsem si myslel, že už je mrtvá), sem tam má někdo průstřel břicha a žije bez potíž dál, ale tak už to v těchto filmech bývá. Mě těší, že jsem to přežil bez úhony a to, že jsem se jednou fakt slušně pousmál, mi dává motivaci zhlédnout další kupu sraček s Žánem i Dolphíkem. ()

SOLOM.

Tady budu souhlasit spíše s těmi, kterým se tento film moc nelíbil. Není to vyložený průser, ale ani dobrý akční film. Pár zajímavých akčních scén to mělo (přestřelka v hotelu nebo trojitá bitka v ponorce), ale jinak vcelku chabý scénář i herecké výkony. Jean-Claude Van Damme i Dolph Lundgren rozhodně natočili už lepší filmy a podali i lepší výkony. Obtloustlý Patrick Kilpatrick se tu moc dlouho neohřál a Jasmine Waltz ať raději dál točí domácí péčka – v těch je určitě lepší než coby klasická herečka. A ještě jedna věc: pro uživatele Martin741 a jemu podobných co píší, že to pořádně nepochopili – ono je totiž hodně důležité se na ten film skutečně podívat!!! Ne jen v rychlosti opsat pár blbostí z komentářů jiných uživatelů a sesmolit další vlastní nesmysl… ()

Kudly4

Film Lucas bude asi posledním akčním filmem, který se mi ke konci JCVD kariéry líbil nejvíce. Tohle byl opět krok - dva zpět. Akce hodně špatná, Lundgren vedlejší role. Prostředí ponorky nebylo špatné a nejvíce to asi zachraňovala dvojice hereček, na které se dívalo celkem dobře ... líp než na ty dědky :o) ()

Wacoslav1

Velkej comeback obrovskýho Lundgrena a vysmaženýho Žán Klóda se sice nekoná, ale proč hned nadávat. Je fakt, že po slušných trailerech jsem se na to docela těšil a není to nic jinýho než další spotřební béčko, ale zase mě to nijak nepohoršilo. Je fakt, že tohle není zase až tak klasický buddy movie kousek, jak to mohlo vypadat. Je to spíš Van Dammovka kde Žán hraje prim a Dolphino je tam spíš takovej přifařenej. Osobně jsem doufal, že bude mít větší roli, ale co už. Úvodní přestřelka je asi nejpovedenější, pak už to sklouzává do průměru. Akce je vesměs rutinní, ani bitky to nijak nevytrhnou. Hlavně v podání Dolpha už holt chtě, nechtě musím konstatovat, že stárne a už na to nemá, ale aspoň zase hodí do placu pár hlášek. JCVD je hrozně vyschlej a ty jeho pokusy o rádoby herectví opět nežeru. Škoda Killpatricka kterej už je starej dědek, ale záporáckej ksicht má pořád dobrej, ale tady se moc neohřeje. Škoda koukat se na to dalo, ale čekal jsem víc.55% ()

Sany33

Príbeh: Bývalý poliš sa zapletie do hry plnej intríg a je obvinený za vlastizradu. Musí očistiť svoje meno. Herecké obsadenie: Čo by som dal v deväťdesiatych rokoch za mená ako Jean-Claude Van Damme (nar. 1960, Belgie) či Dolph Lundgren (nar. 1957, Švédsko) ale táto doba je už za nami a chalani si evidentne idú to čo ich baví len sa na to už o dosť náročnejšie pozerá. Čo sa týka herečiek obsadených do filmu viacby som ich bral v dákom eroticky ladenom béčku lebo tu moc výrazne vytŕčali a do svojich úloh sa také krásky moc nehodili. Prevedenie: Klasická zápletka starších akčných filmov kedy poliš musí očistiť svoje meno. Inovatívne bolo väzenie v ponorke z ktorej sa nedá utiecť. Pocity: Dolphove hlášky ma veľmi bavili. Čo ma sklamalo bola finálna zápletka a ako sa všetci na konci stretli v jednej miestnosti a každý povedal svoju pravdu ako v Hercule Poirot (TV film) (1962). Pridaná hodnota: Znesiteľné akčné béčko, ktoré si pustíte iba tak na odreagovanie ale nemôžete mať na neho príliš veľké nároky. 56% ()

• V mnoha scénách je vidět, že se film točí na betonové podlaze, kolem jsou jasně betonové a dokonce i omítnuté stěny, stropy jsou vysoké jako v budovách (někdy i vyšší) a chodby i nepřirozeně široké na to, že se celý děj odehrává v ponorce. (Ace.A.T.L.)
  • Film sa natáčal na ostrove Mobile a Dauphin Island (Alabama, USA) od 25. januára do 23. februára 2017. (Arsenal83)