Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (viac)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

Recenzie používateľa Streeper k tomuto seriálu (4)

Santa Clarita Diet (2017)

Řekněme si na rovinu, že se jedná o totální blbost, která je ale plná skvělých vtípků, krve a hlavně úžasných herců, kteří to drží vše pohromadě a hlavně díky tomu je to koukatelné. Upřímně doufám, že bude další série a víc mrtvol! ()

Série 1 (2017) (S01)

Byla jsem k seriálu nejdříve trochu skeptická a bála jsem se co za blbost to bude. Začala jsem se na to dívat hlavně kvůli Drew Barrymore. Seriál má obrovskou výhodu a to jsou neskutečně sympatické postavy ať už manželé Hammondovi, jejich dcera a nebo její nejlepší kamarád. Všichni sympaťáci. Příběh je trochu na hlavu a fantasmagorie, ale funguje to dobře. Je to napsané vtipně s trochou historie. ()

Série 2 (2018) (S02)

Jsem ráda, že si i druhá série udržela tu kvalitu první. Je to vtipné, méně nechutné (za což palec nahoru) a hlavně je tam více dcery, která se zasloužila o nejvíce vtipů a narážek, u kterých jsem se nejvíce zasmála. Doufám, že stanice odsouhlasí i třetí sérii. ()

Série 3 (2019) (S03)

Mrzí mě, že se sérií musíme rozloučit. Doufala jsem ještě v jednu, která by byla finální a lépe zakončená, i tak jsem ale ráda za ty tři krásné roky, kdy jsem seriál sledovala. Postavy prošly jistým vývojem a s novějšími sériemi se objevovaly nové a nov postavy a stále sympaticky napsané, žádná postava mi vyloženě nebyla nesympatická, dokonce ani záporáci. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz