C.B. Strike

• Veľká Británia Strike (viac)
TV spot
Veľká Británia / USA, (2017–2022), 14 h 48 min (Minutáž: 58–60 min)

Predloha:

J. K. Rowling (kniha)

Holliday Grainger, Tom Burke, Kerr Logan, Killian Scott, Siân Phillips, Ben Crompton, Martin Shaw, Leo Bill, David Avery, Tara Fitzgerald, Fern Deacon (viac)

Strhující dramatický seriál C.B. Strike je inspirovaný úspěšnými kriminálními romány od autorky Harryho Pottera J.K. Rowlingové, vydané pod pseudonymem Robert Galbraith. Příběh se soustředí na Cormorana Strikea (Tom Burke), který na vojenské misi v Afghánistánu přišel o kus pravé nohy a vrátil se z války domů, aby si založil soukromou detektivní firmu provozovanou v maličké kanceláři v londýnské Denmark Street. Přestože si z Afghánistánu odnesl těžké zranění i jizvy na duši, jeho mimořádné schopnosti i zkušenosti vyšetřovatele vojenské policie se ukáží jako klíčové pro vyřešení tří složitých případů, na něž je policie krátká. V pátrání po stopách mu pomáhá Robin Ellacottová (Holliday Graingerová), která pro Strikea začne pracovat jako dočasná asistentka a záhy je pohlcena jeho vyšetřováním, stejně jako detaily z detektivovy zářné, ale ponuré minulosti. (Cinemax)

Recenzie používateľa FildasCZ k tomuto seriálu (13)

Epizoda 2 (2017) (S01E02)

Proč se v těch seriálech nic neděje ? Čím více na to koukám tím více je to telenovela šílené. Jako pozadí pořád lepší, jak ten zbytek nesmyslů. ()

Epizoda 3 (2017) (S01E03)

Docela ušlo, ale je tu krásně vidět povaha žen... Přitažlivější a hlavně city. Jakmile jsou city, tak jde vše stranou, ()

Hedvábník (2017) (S02)

Tak už opust manžela, protože ten jednonohej workoholik to jinak nedá. ()

Epizoda 1 (2017) (S02E01)

Nuda nuda nuda. Nic se tady neděje. ()

Epizoda 2 (2017) (S02E02)

Ten její manžel. Zní, jako manipulítor.... Ovšem komu by se to nelíbilo. Pokud to ovšem slíbila manželovi, že pomůže, tak selhala, jako manželka a i jako žena. Kde tam je to drama ? Já čekám sex hudbu a tanec. ()

Ve službách zla (2018) (S03)

Musím říct, že po nudných 2 serii. To začína být docela zajímavé konecne. ()

Epizoda 1 (2020) (S04E01)

Slabé, táhlé, ()

Epizoda 2 (2020) (S04E02)

Ta 4 série je pořád taková mdlá, kde se nic moc neděje. A nejsem z toho nejštastnější.  Strašně se to táhne. ()

Epizoda 3 (2020) (S04E03)

jasně :D přes googl zjistí pdole příjmení, kdo je Beka, Rebeca.. Tedy pokud nebyla hloupá a nedala pravé příjmení což se mi nezdá, ale určitě se nebude o jejich svatbě někde psát. Nejsou nijak významní... A 83% má tenhle díl... No je lepší, jak ty dva predesly, ale to je tak vše. C. B. Strike u mě klesnul, když se neuměl rozejít s tak pěknou buchotu a využíval jí jen na sex a jídlo... A Robin vyuzila taky chlapa a pak se s ním rozesla, protože jí 2x podvedl.. Super upřímnost a tak to má být dávám 2,5 hvězdy konecně něco. ()

Epizoda 4 (2020) (S04E04)

Trošku akčnější, ale jinak završení dílu. NA to kolik mají případů si pořád hrají na socky, jak nemají prachy.  Strike se setkává s ex, která ho stále miluje. On má pro ní slabost ovšem to není předmětem, ale zaujalo mě to. Pěkná ženská. každopádně  4 séerie je fakt slabá 1,5-2 hvězdy ()

Epizoda 1 (2022) (S05E01)

Tak najednou prachy mají a maji vetší team, ale je to o to vetší nuda. Táááááhlá nuda. ()

Epizoda 2 (2022) (S05E02)

Upřímně to hodnocení je dost nadhonocené. ()

Epizoda 3 (2022) (S05E03)

Kormoren se chová, jako ocas. Jeho bratr chce, aby se usmířil s otcem. Otec ho citově vydírá. Nevím to už není, tak o té detektivce, jako o těch lidech. ()