Boruto: Naruto Next Generations

Džibun no šómei (E09)

(epizóda)
  • Japonsko 自分の証明 (viac)

Boruto bojuje proti své tetě Hanabi a snaží se v sobě probudit byakugan, aby otci dokázal, že jeho oko je schopné vidět to, co ostatní nevidí. Bohužel se mu to však nepodaří a zase ho čeká další souboj s tajemným stínem, tentokrát s jeho oblíbeným hrdinou Kagemasou. (Lukinator)

HenryIvan

Začnem najprv s celkovým hodnotením po zhliadnutí 9 častí. Nesie to nový nádych a je to určite vzrušujúce pokračovanie životov našich obľúbených postáv. Neobjavujú sa tam síce často, keďže priestor dostáva nová generácia, no všetko musí mať svoj vývin a aj toto anime ho muselo mať. Veľa ľudí neprijalo tento seriál vľúdne, vraj to už nie je ono a Naruto vraj bude len jeden. To je pravda, Narutovi sa nič nevyrovná. Mali by sme však dať šancu aj tomuto anime nech sa rozvinie a môže sa stať úspešným pokračovateľom. Námet to má solídny. Treba sa len vyhnúť opakovaniu tých istých postáv, zápletok a aj niektorých trikov. Bohužiaľ autorom sa ta nie príliš darí. Tejto časti by som bez váhania dal 5*, keby sa tu nezopakovala rovnaká kombinácia, ktorá sa stala pred rokmi. Tí, ktorí Naruta sledujú nejakú tu dobu vedia o čom píšem. Inak sa nám to začína zlepšovať. Dúfam, že sa vyhneme prílišnému opakovaniu a dostaneme krásny pribeh. ()