Kriminalista Petr Kraj odhaluje další nesrovnalosti v případu Ulricha a skryté souvislosti s neprůbojnou kolegyní. Náhodné setkání s Marií je sladší než vánoční cukroví a Rosťa šílí zlostí. Nalezená naditá peněženka ve sněhu, silný ruský čaj a rodinné tajnosti donutí obrátit směr vyšetřování na východ a zaměřit se důkladně na psychologii pachatele. Ženské intriky a přetvářka, zaryté mlčení a skrytá labilní psychika matou policii a zahušťují napětí předvánočního shonu. Petr a jeho kolegové musí rychle oprášit ruštinu a jednat dřív, než psychopatická vražedkyně opět pozvedne zbraň... Čí slabina povede k vrahovi? A kdo se bojí Petra Kraje? (TV Prima)

mira007

" Pojďte se na něco podívat!!!" syn vyvede mámu a dědu před dům, aby zvenčí viděli, že jim někdo na okna napsal " VRAZI" ... to to jako neviděli zevnitř, když to bylo napsané na tabulce průhledného skla? Tahle ultra blbost mne donutila opět okomentovat tento vysoce podprůměrný seriál. ()

rakovnik

Drtivou většinu času se místo případu sériového vraha řešily vztahy a Vánoce si policisté rozhodně nenechali zkazit. Nulové napětí, sebevražda třemi střelami, hrozné herecké výkony. Až na Vaculíka v podstatě nekoukatelné. ()