Petr Kraj přijímá nabídku na šéfování v Praze, ale potřebuje zpátky řidičák. Trápí ho Egonova epilepsie a následky vlastní nemoci, nespavost a tinnitus. V lese nedaleko chatové osady se najde znásilněná a zavražděná dívka. Tradiční Svatomartinská hostina a především únos dcery bohatého podnikatele přivádí vyšetřovatele z Prahy na venkov. V lese opředeném pověstmi nastražuje pasti pytlák a drzá stopařka vyráží na sběr lysohlávek. Ukradený spis Ulricha se ocitne u Petra a Blahoutovo pátrání ho zaujme... Co tají správce opuštěného dětského tábora? Jak zastavit sériového vraha, který má spadeno na naivní dívenky? (TV Prima)

mira007

Atraktivita námětu sériového vraha, který vraždí šestnáctileté holky se samozřejmě rozplynula nudným zpracováním, tak jak jsou diváci tohoto seriálu zvyklí. Suchařípa přehrává, Vaculík nedohrává, ostatní hrají celkem nevěrohodně a Zima se svojí komikou je dobrý, ale do temného krimi se fakt moc nehodí. PS: Říkat o někom komu se líbí šestnáctileté holky pedofil je trochu mimo diagnózu, ale chápu, že Prima nebude svoje papučové diváky jako jsem já trýznit vraždami desetiletých holčiček. ()

• V čase 31:45 přijde muži ležícímu v posteli (Otto Kallus) SMS. Na displeji mobilu je čas 1:01. Když ale SMS čte, v mobilu jsou 2 SMS, které přišly v 1:01 a 1:06, a aktuální čas je 1:09. (David7)
  • Letní tábor Brejlov je skutečná lokalita, která se nachází poblíž Týnce nad Sázavou. Nejedná se však o letní tábor, ale o tábořiště, kde bylo ubytování možné hlavně v chatkách. Stejná lokalita se objevila i v následujícím díle Husičky - 2. část (2019). (Cheeter)