Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa rakovnik k tomuto seriálu (45)

Útek podľa cestovného poriadku (2017) (S01E01)

Na rozjezd nového seriálu takový paskvil. Bohužel nechtěný humor se vine tímto seriálem jako červená nit. Naivní lupiči a ještě víc naivní práce policie. Divím se, že případ dotáhli do zdárného konce. ()

Temné túžby (2017) (S01E03)

Naivní, velice jednoduché. Šéf v chatce je na ránu, potěšil mě celkem očekávaně snad jen Zdeněk Žák. Policejní tým je tragický, amatérský, až směšný. ()

Posledné zbohom (2017) (S01E04)

Lupínek a Lavi jsou fakt dvojka s komediálním talentem. Závěrečná glosa majora byla také velice profesionální. Televizní bída mě nutí koukat na tuto parodii. ()

Krvné puto (2017) (S02E01)

Dlouho jsem se tak nenasmál u kriminálky. Směšní nebyli opět jen policisté, ale i ty děti ze štadtlu. Scénář píše snad mládež ze základní školy. ()

Dievčatá (2017) (S02E02) odpad!

Protože Lavi je ze všech nejhloupější, padl do rafinovaných tenat dvou zločinek. Bohužel případ nešel vyřešit z postele, musely si to holky nakonec pořešit samy, i když tedy zrovna přišli i opravdoví policisté. Přehlídka tuposti a nechtěného humoru pokračuje. ()

Janova láska (2017) (S02E03)

Dnešní díl na téma rodiče a děti nevybočuje z nastavené úrovně kvality. Nejslabší stále ještě nedostal padáka. A to Lavi udělal opět pořádnou botu. Navíc Honza jako odpovědný otec povýší na učitele s vyšším platem, krátkou pracovní dobou a bez tlhy odpovědnosti. ()

Staré hriechy (2017) (S02E07)

Dialogy byly dnes extra výživné, typu: "Sháním krmení pro kanára." "Stačí vám psí suchary?" Rádoby nenápadné sledování, důkazy na neskutečně pitomých místech (co asi zbude ve vyklizené ledničce?), prostě stejná porce scénáristické nemohoucnosti. Naštěstí si dnes autoři odpustili rodinná pouta. ()

Šmirák (2017) (S02E10)

Specialisty záměrně nesleduji, neboť nejsem přesvědčen o kvalitách tohoto díla. Změny v programu ale vyjevily jako nejlákavější právě tento seriál. Případ by byl celkem pěkný, ale pachatel se doslova vnucoval až moc brzy a příliš okatě. Policisté se jeví jako amatéři, navíc Lavi je fakt lepší gay, než kriminalista. Zde se casting moc nepovedl, v čele s majorem. Závěrečná akce už byla jen k smíchu. 40 % ()

Pod asfaltom (2017) (S02E13)

Nečekaně dobrý díl. Překvapilo mě, že případ - až na amatérismus policistů - byl napínavý a zajímavý. Závěrečná akce sice trochu celý děj degradovala, ale opravdu jsem byl spokojený. Asi trochu hodnocení přestřelím, ale tento díl mi sedl. ()

Nehoda (2017) (S02E14)

Policisté chtěli zavřít nevinného člověka, naštěstí právníci nejsou hloupí jako oni. Vše bylo dost málo uvěřitelné a sama svědkyně uváděla, že je zde mnoho náhod. Bohužel tento seriál není ani vtipný, zato inteligencí neoplývá vůbec. ()

Naslepo (2017) (S02E15)

Divný pach neuměla Linda identifikovat, ale zato se skamarádila s Lukášem, čímž si zajistila téměř osobní ochranku. Tento díl byl z lepších, kriminalisté v podstatě nedělali - na rozdíl od filmařů - žádné zásadní chyby. Úvod byl nadějný, ale bohužel atmosféra jako obvykle nevydržela. ()

Dobrí susedia (2017) (S02E16)

Případ z lékárny byl sice jednoduchý, ale aspoň trochu rozumný. Zato major, který z nudy šmíruje sousedy, až uvidí vraždu, byl totální úlet. Kriminalisté zcela neprofesionální. Dvě plus odpad rovná se jedna. ()

Jakub a detektívovia (2018) (S02E18)

Zlatý Maharal. Specialisté jsou jedineční tím, kolikrát se trestné činy týkají jich samotných, či jejich rodin. Dnes byly v hlavní roli děti, což je téměř vždy, tento díl seriálu nevyjímaje, průšvih. Policisté prokázali opět obdivuhodnou neschopnost a ty děti by nebavily snad ani děti. Bída. ()

Hon na Gekkona (2018) (S02E19)

To zas byla super fraška. Policistka o sobě prohlásila, že je blbá a já souhlasím. Za policisty dnes případ vyřešil civilista, takže mu za odměnu odpustili řadu jiných trestných činů. "Teď nám slib, že už budeš hodný!" To si fakt myslí, že tím je hotovo? Autoři se navíc domnívají, že situace když jsou policajti metr od podezřelého a ten jim uteče, zvýší napětí. Ale policisté jsou pak pouze směšní. ()

Štvanica (2018) (S02E20)

V tomto dílu byl kriminální případ tak trapný, že se jej tvůrci snažili mohutně přebíjet rodinnými záležitostmi aktérů. ()

Horúci tovar (2018) (S02E21)

Celníci, drigy, mafie...a nakonec je z případu mimózní banalita. Ale do rozuzlení celkem příjemně zfilmovaná. ()

Posledné rande (2018) (S02E23)

Po delší době jsem měl čas sledovat seriál, jež jsem dříve schválně opomíjel. Případ byl pro mě překvapivě zajímavý a celkem pěkně vystavěný. Pár drobností asi nebylo úplně správně, ale jinak scénárista vymyslel pěkný příběh. Na co ale trpí Specialisté nejvíce, je necharismatický tým. ()

Ľudský faktor (2018) (S02E28)

Když nejsou obětí kriminálního činu přímo policisté nebo jejich rodiny, hned je děj uvěřitelnější. Byť se tvůrci opět příliš rozmáchli v případě pachatele. Potěšilo mě obsazení epizodních rolí - Štrébl, Freimanová. ()

Hudobná obeta (2018) (S02E31)

Tak dlouho jsem se Specialistům vyhýbal, až se v týmu objevila Eliška Křenková. Do toho bizarního uskupení se snad i hodí. Případ jednoduchý, jasný, se silně omezeným okruhem podezřelých. Pachatele jsem tipnul velice záhy. Jinak nuda, povídání, a dvojnásobná sebevražda spíše nutila k pousmání. ()