Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa j.sorensen k tomuto seriálu (15)

Špecialisti (2017)

S příchodem Dejdara, Erftemeijera a Leimbergerový, už tak nízká úroveň, klesla o dalších 50%.  I ten Prachař, Zadražil a hlavně Štáfek, to drželi, jakž takž, na nějaký koukatelný úrovni. Paradoxně nejlepším dílem je hned ten první a to je na celym seriálu to nejsmutnější... ()

Hadí brloh (2018) (S02E26)

Přiznejte se, uleví se vám! ()

Policajtka (2018) (S02E27)

Našli jsme stopy ajvaru v igelitce. Ten si ale u nás přece mohl koupit kdokoliv. My si to ale nemyslíme! ()

Cena za pravdu (2018) (S03E08)

"Tohle je čezeta!" Určitě? A není to náhodou Beretta? ()

Dvojnásobná vražda (2021) (S05E12)

Příběh má s vyvražděním rodiny v Brně-Ivanovicích shodu pouze v tom, že pachatelem byl cizinec. Jinak se naprosto liší ve všech skutcích případu, tudíž ho nemůžeme brát jako natočený podle skutečné události. ()

Trvalá (2022) (S06E26)

"Snad se to ňák nezvrtne" Zvrtlo a už hodně, hodně dávno. První řady se Štáfkem, Prachařem a krásnou Kajnarovou sice taky nebyly nic moc, ale i vzhledem k mnoha zajímavým lokacím, jsem je všechny, s odstupem let, zkouknul. Ne v tv, od dob masivního nástupu reklamy na tv už vůbec nekoukám. Tyhle řady s Dejdarem a spol, jsou další dno zn@vácký tvorby a koukám spíš ze zvědavosti, co za kokotskej díl zas předvedou. "Zásah!" ()

Zatáčka (2023) (S07E20)

Scénaristé se zřejmě předhánějí v tom, kdo vymyslí větší zhovadilost. Policisté jdou vyslechnout podezřelého, ten na zvonění nereaguje, aby mohl vzápětí vyběhnout ven ze dveří, rozrazit oba policisty a úprkem vzít dráhu, přičemž je zadržen 20 metrů před domem :D ()

Smrt u soudu (2023) (S07E23)

Kdyby šly plynovky předělávat na ostrý zbraně, už dávno by je zakázaly. Po tomhle díle stoupne jejich prodej a zároveň počet úrazů :) ()

Sen o štěstí (2023) (S07E26)

Už asi postopadesáté, žádný zbrojní pas neexistuje, pouze a jedině, zbrojní průkaz!!! ()

Mrazivý případ (2023) (S07E27)

To sou moje peníze, já sem si je našetřil. Nechte tohoooooo! Jeden z těch lepších dílů, šoupnout bábu do mrazáku, byl až geniální fígl, jak přijít lehce k penězům... ()

Mimořádná událost (2023) (S07E30)

Zaplať nevimkomu, že PČR takhle nefunguje. To co předvedla zn@va v tomhle dílu, se jen tak nevidí. Pro jedince s problémy s usínámím, doporučuju, v limbu budete do 20min. edit: Psal jsem to pět minut před koncem, nakonec tu jednu dám, za poslední půlminutu :) ()

Hra na oběť (2023) (S07E34) odpad!

Tak tenhle je jen pro silný povahy :D ()

Sugardaddy (2023) (S07E35)

Já už bych to trápení ukončil a zadřenej motor nechal sešrotovat. Koukám ale, že SOKO Leipzig má 23 sezón a tady jsme teprve v sedmý? Dochází mi slova... ()

Smrt na hedvábné stezce (2024) (S08E03)

Další z těch slabších dílů, ale jako odstrašující příklad botoxů a jiných plastik, ve tváři Pavly Rýchlé, na to se nedá koukat. ()

Pro Lídu (2024) (S08E10) odpad!

Tak tahle debilní díl už tady dlouho nebyl. Chápu, že je to licence, ale to nejde vypustit bláboly o babičce a detektivkách? A Vodochodský je snad ještě větší suchar, než Lambora, strašný. Vraťte nám Štáfka! ()