Vo vilovej štvrti sú zavraždení manželia Valešovci a všetko nasvedčuje tomu, že išlo o lúpežné prepadnutie. Strouhal pripraví plán, ako nájsť skutočného vraha... (TV Markíza)

honajz

Proč v tom seriálu dělají z policajtů hlupáky, kteří si neověří alibi všech zúčastněných? Kteří nevyslechnou všechny zúčastněné hned včetně toho Ira na výměnném pobytu? Slaboučké jak stokrát vyvařený pytlík čaje, a navíc ti mladí to moc dobře neuhráli. Ale zase neměli co. ()

dyfur

........keď už som na výmennom pobyte....tak už si privyrobím :) .......v posledných komentároch stále to isté píšem:a žiaľ platí to aj teraz: priznám sa ,lebo policajti majú málo času cca 46 minút na časť a treba to rýchlo skončiť tak sa všetci popriznávame ,aby to už skončilo.....niečo originálnejšie by nebolo ..??? ()

mira007

Tak nějak bezemoční krimi , které mělo začátek a konec a nic to se mnou nedělalo, ačkoliv se tam řešila vražda manželského páru a podezřelé byli jejich děti. Dvě hvězdy za příležitost novým mladým tvářím, z kterých jsem poznal Jakuba Spišáka z vánoční pohádky O léčivé vodě, jinak solidní nuda. ()

Mamlas odpad!

Tak jsem se podíval na nový premiérový díl... Jedním slovem hnůj. Dominuje tomu odporná hudba a formát plně kopíruje Ulici, Růžovku a další podobné fekální novácké sračky. Trapné, nedůstojné, otřesné. (1%) ()

j.sorensen

Příběh má s vyvražděním rodiny v Brně-Ivanovicích shodu pouze v tom, že pachatelem byl cizinec. Jinak se naprosto liší ve všech skutcích případu, tudíž ho nemůžeme brát jako natočený podle skutečné události. ()