Mŕtvola zavraždeného Ukrajinca privádza kriminalistov do prostredia prevádzačov, kupliarov a mafie, ktorá za odplatu obstaráva cudzincom povolenie na pobyt a občianstvo. (TV Markíza)

Mamlas odpad!

Jsem si tuhle Speciální parádu zase pustil po pár měsících přestávky. Ty vole Láďo, tohle nevymyslíš. Obdivuju tvůrčí tým, který je ochotný tomuhle věnovat svůj čas. (1%) ()

honajz

Tak si zase manželka pustila svůj každopondělní výplach, tudíž mám možnost zkomentovat. Hele, tohle točili před událostmi na Ukrajině, nebo scénář Němci dodali nějak pozdě? Jakože teď přece nejde říkat, že by sem Ukrajinci tahali holky jen kvůli sexu a výdělku, ne? Jako jo, česká produkce se pokusila největší škody napravit ruským vymahačem dluhů (nejhorší Predragův mafián, jakého v českých luzích kdy zahrál, navíc vůbec neměl ruský přízvuk a neřekl jediné slovo rusky). Jen jsem tda nějak nepochopil ten finanční záměr půjčovat českým chlapům bez práce prachy, a pak je chtít zpět. Mimochodem, jedna z postav je vyučený instalatér, to mi fakt chcete namluvit, že nemůže v dnešní době bez dostatku řemeslníků najít práci? Ale zas tam byla Lojdová, tu já rád z dob televizních pohádek. Jo, a že se zas vše vyřešilo náhodou, že náhodou někdo někam přišel, to už ani nekomentuju, to je takový německo-český trademark této série. A btw, nejela náhodou po mladým ještě v minulém dílu Anežka? A že on si zrovna v tomhle dílu nabrnkne o deset let starší ženskou? To ty scénáře po sobě ti různí opisovači ani navzájem nečtou, aby nepsali ptákoviny? ()