Sedemnásťročný autista je zavraždený. Viedol dvojaký život. Navonok skromný automechanik v skutočnosti zarábal veľké peniaze ako hráč online pokeru. (TV Markíza)

honajz

Nejsem odborník, ale na těch obrazovkách počítačů podle mě běžel obyčejný blackjack, žádný poker. Ale jak říkám, nevyznám se v tom. Navíc na hodně výdělečného hráče by si daná sázkovka asi dost rychle posvítila. Jinak jsem nepobral, že policajtka najde auto a bez rukavic do něho vleze, nastartuje, zkoumá přihrádku... neměla počkat na techniky? A to tvůrci mysleli vážně s tím identikitem kšiltovka-vousy-brýle a s tou ikonkou? Dokonce ani u výslechu tu kšiltovku nesundal. A tu instruktorku autoškoly fakt nevyslechli hned? A počítače ve firmě proč taky hned nezabavili? Navíc moje žena zjistila, kdo je vrah, po asi dvaceti minutách filmu, jak se prvně mihne v záběru, a měla pravdu. ()

mira007

Prvních patnáct minut jsem viděl případ sedmnáctiletého tajného milionáře na tři hvězdy... ale nakonec dám dvě za to, že produkce tam poprvé nezačernila značku nějakého auta, ale rovnou ho jmenuje Porsche 911... asi vědí, že to není skrytá reklama, protože diváci Specialistů si Porsche nikdy nekoupí ... asi ho mají všichni už v garáži. ()