Modrý kód

• Česko Modrý kód
Česko, (2017–2020), 247 h 54 min (Minutáž: 49–63 min)

Hudba:

Dominik Renč

Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Eva Podzimková, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Sandra Nováková (viac)

Seriál z prostredia urgentného príjmu v nemocnici Rubava prináša prípady inšpirované skutočnými osudmi pacientov, lekárov a zdravotníkov.  Modrý kód sa vyhlasuje pri neštandardných situáciách, od náhleho ohrozenia pacienta na živote až po mimoriadnu udalosť, napríklad hromadné nešťastie, kedy musí byť v pohotovosti celé oddelenie a všetky zložky záchranného zboru. Seriál Modrý kód nás prenesie na urgentný príjem nemocnice, kde sa boj o život pacientov začína. Verne zobrazuje realitu lekárskeho prostredia, pretože na jeho príprave spolupracoval široký tím odborných poradcov z radov záchranárov a lekárov. (TV JOJ)

Recenzie používateľa DavidHolub k tomuto seriálu (57)

Season 1 (2017) (S01)

Podprůměrná série 50% V této série alespoň nic nezkazil ohledně vztahů. ()

Traumaplán (2017) (S01E01)

Já si nemůžu pomoci, ale tento první díl je vážně debilní. Jedna hvězda za Evu Josefíkovou a Evu Burešovou. ()

Zabitá príležitosť (2017) (S01E02)

Lepší než první díl, ale ne o moc. Některé scény byly opravdu trapné až nereálné. ()

Kôl v srdci (2017) (S01E03)

Kvalita byla podobná jako u minulého dílu. Linka s matkou a dětmi byla zajímavá, ostatní docela trapné.. ()

Otrávená otravou (2017) (S01E04)

Zatím rozhodně nejlepší díl. Případ s otravou byl dokonce i napínavý. ()

Turné alebo život (2017) (S01E05)

Opět celkem dobrý díl, doufám, že to vydrží nebo se to bude ještě zlepšovat. ()

Rande (2017) (S01E06)

Na hraně mezi 2 a 3, ale přikloním se ke dvěma hvězdám, protože to bylo trochu slabší, než minulé dva díly ()

Rozhodnutie o živote a smrti (2017) (S01E14)

Slabý díl.. A navíc, mě fascinovalo, jak se Davidovi tak rychle zahojila rána 🤔 ()

Django (2017) (S01E16)

Django!!! ()

Doktor robot (2017) (S01E17)

Hodně slabý díl, nudný.. Většina případů trapných až nesmyslných. ()

Veľké zviera (2017) (S01E22)

Vůbec mě to nebavilo.. ()

Season 2 (2017) (S02)

Mnohem lepší než první série. Našly by se i dokonalé díly. DOBRÉ DÍLY: Blízká setkání, přepadení ( pošta ), kolotoč, dnes naposled, životní chvíle, dárek, všechno jde když se chce, cenné věci, polojasno, sladké sny, šperky. Nádherná linii mezi Lucií a Matym. Sice Lucie odjela do Prahy. Ale nesprznili to jako s tou 3 a 4 řadou. Neumí prostě ukončovat vztahy. Odpad! ()