Veronika Danielsová (Jackée Harryová) z obľúbenej americkej rannej šou oznámi, že si vyberie nového moderátora z niekoľkých kandidátov, medzi ktorými je aj Charlie Fisher (Dean Cain), miestny hlásateľ z New Yorku. Keď sa dva týždne pred Vianocami naskytne príležitosť moderovať talkshow s úžasnou hlásateľskou divou Veronikou, Emily (Melissa Joan Hartová) si myslí, že je to jej veľká príležitosť. Na svoje prekvapenie zistí, že má silnú konkurenciu v podobe Charlieho, miestneho televízneho moderátora, ktorý je jej takmer rovnocenným partnerom na inej stanici. Pri takomto záujme a podpore oboch reportérov vzniká súťaž: kto počas dvoch týždňov pred Vianocami dokáže v miestnych správach podať najlepšie a najzmysluplnejšie vianočné správy? Títo dvaja mali navyše v minulosti ľúbostný vzťah a teraz zistia, prečo sa kedysi mali tak veľmi radi. (TV JOJ)

Lacike

Moja obľúbená Sabrina a Supermn v typickom Vianočnom filme. To nemohlo dopadnúť zle. Lenže dopadlo. Postavy, ktoré hrajú nie sú príliš sympatické a ani chémia medzi nimi nefunguje. A zápletka, v ktorej sa ako bývalí milenci snažia získať rovnaký flek v stupídnej šou je tiež slabá. Takže celkovo to je dosť nudný film. 4/10. ()

chrispe

Nebudu lhát... Melissa Joan Hart a Dean Cain.... to jsem si prostě musela pustit! Ne, není to nijak zvlášť dobrý, ale tihle dva jsou pro mě prostě plus. A plus u vánočních romantických filmů prostě potřebujete. ;) ()

kaylin

Problém s tímhle filmem je trochu v tom, že vám to zásadní dovede prozradit už samotným plakátem. Ale ono je to vlastně celkem jedno, protože tohle je přesně ten film, který americké televize cpou lidem na Vánoce, protože to vždy končí dobře a vždy se zde zdůrazní rodinné hodnoty, které si postavy jindy než na Vánoce neuvědomí. ()

angel74

Nedávno jsem viděla snímek Christmas Getaway a teď mám pocit jakéhosi nemilého déjà vu. Odlišnosti v ději bych totiž spočítala na prstech jedné ruky! Při hodnocení jsem zohlednila, že režisér Peter Sullivan natočil Broadcasting Christmas o rok dříve, herecká sestava byla sympatičtější a celkově film vyzněl přece jen o fous lépe. (35%) ()