Skupina troch mladíkov plných sily a smädu po ženských telách sa preháňa na motorkách krajinou. Znásilňujú ženy, páchajú výtržnosti a utekajú polícii. Zbitá a znásilnená žena doktora - veterinára, v manželovi prebudí túžbu po vendete! Začína sa štvanica veterinár verzus zločinci. (brutale)

Karlos80

Jak už napsal Bláža typický Russ Meyer proslulý milovník žen a především obřích ňader které vystavovali jeho herečky vždy s takovou chutí na filmovém plátně a nejen tam ! Viz např. filmy (Lorna, Mudhoney). Motor-psycho je typický akční sexploitation (rychlokvaška), určený především pro rychlou spotřebu v různých auto-kinech nebo na soukromých večírcích. Trochu mi připadal i jako taková primitivní odnož (předchůdce) "road-movies" filmů 60. let ale i začátku pozdější exploitation/bikerské vlny (68-69). Film je o mladé bikerské bandě všelijakých násilníků a kriminálníků která se dopouští, nejraději vždy za zvuků svých řvoucích motorů na svých kárách sexuálních a násilnických výstřelků. Jejich vůdcem při těchto zvrhlých hrách byl chorý veterán z Vietnamské války. Posléze po natočení tohoto snímku se R. Meyer specializuje na lehký pornografický žánr, v němž obvykle velice plytký děj chabě spojuje scény plné sexu a násilí viz. např. Faster,Pussycat ! Kill! Kill! a třeba Vixen. Řekl bych že v šedesátých letech je tento tvůrce málo úspěšný a jeho snímky vzbuzují opravdu jen málo pozornosti, zatímco v sedmdesátých a v osmdesátých letech si získává postupně stále větší a větší publikum, protože se svým vyhraněným stylem zásadně liší od svých kolegů... ()

Superpero

Kozatý baby tam jsou, ale jelikož jsou teprve léta šedesátá, tak se žádného odhalení nedočkáme. Příběh je jednoduchej, jak facka a herecký výkony hodně blbý, naštěstí u těch ženskejch to neva. Hudba je supr, líbila se mi ta brnkavá melodie motorkářů, ale i "romantický" ságo. Ale i filmově to není úplně k zahození a má to svoje momenty. Je to občas pěkně nasnímaný a takový sání jedu z rány se taky povedlo. ()

Bláža

Typický Russ Meyer - přes hrudník velmi vyvinuté slečny a trocha bezúčelného násilí. Tři "motorkáři" bezdůvodně přepadnou a znásilní dívku, v čemž pak pokračují ještě několikrát, situace se vyhrotí, sami mezi sebou se nepohodnou, načež největší "Motorpyscho" dokonce zastřelí svého komplice. Film v podstatě nemá ani pořádný příběh - jen série událostí (ve kterých vždy figuruje prsatá dívka a násilí), herecké výkony příšerné (dokonce tu vystupuje sám Russ Meyer) a velmi návyková infantilní muzika. Ale přesto všechno jde o zábavnou podívanou. S filmu je jasně cítit chuť točit filmy, to nadšení by se dalo krájet. Zkrátka podobný případ jako Ed Wood. ()

JohnMiller

Russ Meyer ako sa patrí. Film je plní nádherných 60´s dievčat s veľkými prsiami v ktorom sa dej vždy krúti okolo nich. Zaostruje na ne, chytá sa za ne ale nič sa poriadne neukazuje. Akcia, skvelo zvládnutá lacná produkcia a parádny soundtrack pozostávajúci s "bieleho" bluesu, to všetko ma tu bavilo ale predsa sa to u mňa nechytalo na jeho nasledujúci Faster, Pussycat! Kill! Kill!. Príbeh a dej išiel úplne mimo mňa. Vyslovene ma nahnevalo keď som v polovici snímku zistil že ide o Rape And Revenge kúsok. Zlobu som dostal preto lebo príbeh o pomste nebol riadne vygradovaný. Traja mladý sopliaci jazdia po vidieku na mopedoch. Každého koho po ceste stretnú okradnú, zabijú alebo znásilnia. Takto to spravia aj zo ženou zverolekára ktorý sa na vlastnú päsť vydá za nimi. Po prenasledovaní zverolekár natrafí na ďalšiu ich obeť a to na krásnu Haji. Nakoniec sa spolu vydajú cestou pomsty. Námet je fantastický ale spracovanie už tak úderne nevyznie. Tím faganom skoro všetko prešlo. Mal som pocit akoby si oni písali scenár pre seba. Proste pomsta nebola zadosťučinená. Ale inak ma to v celku bavilo .. 2.5* ()

YURAyura

3/10 Me prvni setkani s Meyerem a netvrdim ze posledni... Zjistil jsem, ze jsme oba hornaci, i kdyz pravda Russ jenom s malym H a ja jsem se za CELY film nedockal jedineho odhaleneho naderka, coz je podvod na divakovi, protoze ty ctyri tygrice si o to primo rikaly... Jinak celkove pusobi film schematicky smesne (Easy rider na "pionyrech", zapasy, umrti) ale kamera a hudba to jakz takz drzi po hromade. No a nad vodou to drzi hlavne baby! Jinak je to sila blbost! ()