Arcana

Krátkometrážny / Horor
Portugalsko, 2015, 11 min

EvilPhoEniX

Technicky dokonalé ( úplně filmová úroveň), maska čarodějnice nádherně creepy ( nevybavím si lepší ztvárnění čarodějky- okamžitě si říká o svůj celovečerák) a má to svou kouzelnou atmosféru vězení. Škoda,že finále muselo zůstat na fantazii diváka, jinak velký palec hore. 8/10. ()

darkrobyk

Čarodějnice úpí spoutaná v kobce, ale nevzdává to. Stačí jedna neopatrnost věznitelů a naděje se blýskne jak čerstvě vystříknutá krev z tepny. Po technické stránce OK, maska pěkná...a to je asi tak všechno. Přeci jen jsem čekal zajímavější pointu. Závěr ponechali tvůrci na divákově fantazii, ale já bych přeci jen chtěl něco konkrétnějšího. ()

pornogrind

Po kraťasech Dédalo(2013) a Macabre(2015) Jerónimo Rocha vytasil Arcana. Která je jednoznačně nejlepším jeho krátkometrážním filmem. Witches jsou Bitches. Každej kdo má rád čarodějnice ve filmech jako já by si neměl tenhle kraťas nechat ujít. Za mě rozhodně jeden z nejlepších kousků na tohle téma. Žral jsem každou minutu. Je pravda, že konec mnoho diváků odsoudí ale já nemám problém dát někdy prostor svý představivosti. Šup jsem celovečerák. ()

TheEvilTwin

Odporné, vizuálně odpudivé, nechutné, krvavé, vnitřnostmi nabité a k tomu s dokonalým audiem i vizuálem čarodějnice. No, přesně jak to mám rád. A ani mi nevadilo, "že to vlastně o ničem není." Chci plnohodnotnou filmovou verzi, a to hned! Lahůdka. ()