Najsledovanejší

• Česko Nejsledovanější (viac)

Najsledovanejší, prvý celovečerný film o fenoméne youtuberov – internetových hviezd prvej veľkosti a tvorcov s miliónovým publikom. Zábava zažíva revolúciu, televízia je pre starých, ľudia narodení v tomto tisícročí sledujú sociálne siete, YouTube a jeho celebrity – youtuberov. Tí majú ohromujúcu sledovanosť a vplyv, firmy im ponúkajú lukratívne zmluvy, fanúšikovia prepadajú hystérii, rodičia panikária a nechápu.  Na sociálnych sieťach majú státisíce fanúšikov. Celovečerný film Najsledovanejší konečne ukáže ich skutočný život a odhalí, kto naozaj sú. Shopaholic Nicol, Kovy, Pedro, sestry Nicole a Lucka z A Cup of Style, Gabrielle Hecl – šesť hviezd displejov sa odhalí v jedinečnom filme na plátnach kín. Prekvapenie čaká na fanúšikov, pretože youtuberi prezradia, čo ešte doteraz neprezradili. Prekvapenie čaká i na rodičov fanúšikov, pretože majú možnosť hviezdy svojich detí konečne spoznať. A možno potom už nebudú iba nechápavo krútiť hlavami. (Bontonfilm SK)

Duffman 97

Já hlavně nechápu,proč se na youtubery pořád nadává.Sleduji jich celkem dost a vždy mě jejich tvorba pobaví.Mám sice spoustu kámošů co je nesledují,ale taky na ně nenadávají a respektují to že jsem jejich fanoušek.Zkrátka někoho pobaví např.komici,někoho zas youtubeři. ()

Cuffini

Chtěla jsem pochopit o čem celá YouTube scéna je, která ke mně opožděně doplula asi před 2 lety, tak jsem se mrkla. No docela mě to šílenství vyděsilo. Znám asi 3 proslavené, nikoho ale nesleduji. Souhlasím s tím, že v těch lidech něco málo musí být, když je schopných x statisíc lidí denně je s otevřenou pusou sledovat. Anebo té druhé straně stačí zatraceně málo a celé lidstvo se řítí do záhuby. My sbírali pogy, hc kartičky, váleli sudy na kopci za barákem, kam chodili všichni místní psi s paničkama na velkou a přitom vždycky ztratili klíče na gumičce, ošahávali se navzájem na stromech a kouřili na tajňáka na půdě a holt dnešní teens 8-14 let sedí u mobilu a koukají na obyčejné lidi, jako jsou oni, akorát svůj život umí prezentovat na netu. Zda je to obohacující, prosperující, těžko soudit. Bylo pro nás přínosné lítat venku a jezdit zadkem po holé skále? To ví snad jen déšť a vítr kolem nás.. ()

FakeRocket

Proč tohle vzniklo?! Vždyť mi tenhle film nic zajímavého a něco co bych nevěděl neřekl. Zkrátka chtěli na filmu pouze vydělat díky velké slávě "Youtuberů". ()

Peggyyy02

Na tento film jsem se velmi těšila a zjištění, že nebude v kinech v našem městě mne zklamalo. Ještě víc mě však zklamal film sám o sobě, když jsem ho poprvé viděla v televizi. Vybrané youtubery a jejich youtube videa hodnotit nebudu... Slabé je provedení a styl jakým byl dokument natočen. Toto mi připomíná spíše takovou jednu velkou reklamu. ()

Slash_Flash

To že je Česko a Slovensko v dnešní době plné Jůtuberů, už bohužel víme. Každé děcka dnes nosí čepici Stejka, baťůžek Martina, boty Kovyho, ponožky Taryho, tisíc náramků a čtou kníhy na styl Já Jůtuber. Bolí to. Nesnáším to. Mlátil bych to, ale bohužel, nebo spíše bohudík. Mohu pouze první dvě. Nejvíce mě na téhle Jůtub-mánii mrzí a štve, je že starší generace tohoto trendu využívají do poslední kapky. Lépe řečeno, vydělávají na dětech. Máme tady tento smyslpostrádající film o hovně, dále nekonečné mrdko-knihy opět o hovně a spoustu joutuberských akcí, které samozřejmě příjme každej druhej žebracký jutůber, který nevidí děti, vidí prachy. Radši obejdu ještě Youtuberský vlak a podobné blbosti. No ale konečně k samotnému filmu. Jak už jsem zmínil, film opravdu postrádá smysl. Jestli měl za úkol ukázat rodičům jak moc jsou Youtubeři zlatíčka, tak asi dobře selhal. Youtubeři jsou stále jen obyčejní lidé, kteří točí videa aby nemuseli makat rukama. Film k ničemu ()

leafroller

Filmový dokument o fenoménu dnešní doby, který se ovšem týká úplně jiné generace než té mojí. A přiznávám, že nesedět vedle mě moje milovaná žena, která mi vždy včas opravila moje naivní představy, asi bych to celé pochopil odlišně. Jinak pro mě bylo hodně zajímavé, mimo jiné, že všechny "celebrity", o kterých tento dokument byl, měly z mého pohledu velmi moudré rodiče, co byli v pohodě. To o něčem vypovídá. ()