Creep 2

Ambiciózna filmárka Sara (Desiree Akhavan) sa snaží uspieť so svojou videoshow, v ktorej stretáva rôzne osoby, ktoré pridali na internet zvláštne inzeráty. Pre poslednú epizódu si vyberie lákavý inzerát, ktorý jej zaručí zárobok tisíc dolárov za deň nakrúcania. Keď spozná Aarona (Mark Duplass), ktorý sa jej zdôverí, že je sériovým vrahom a zabil už 39 osôb, samozrejme mu neverí. Čím viac času ale s ním trávi, tým viac má pocit, že to nemusí byť len posledná epizóda jej seriálu, ale i jej života. (Marceloo)

Corpsegrinder odpad!

Kouzlo prvního dílu bylo to že byl slizkej a ujetej a koncept video-dokumentu byl použitej jen na oko. Tady je to ale fakt skoro hodinu a půl dlouhý interview kde se žádná šílenost nestane. Ani ten Píčfaz nedostal zase moc prostoru. ()

Mimomisu

V hodne aspektech to funguje lip, nez jednicka (mene hluchych mist). Na druhou stranu to pusobi jako velka bokovka a ne uplne dustojne pokracovani. Chybi tomu ta "creepiness" prvniho dilu. U nej jsem si pustil poslednich dvacet minut znovu po prvnim zhlednuti a mel jsem z toho husi kuzi.Tady tohle sice trochu chybi, ale tohle nizky hodnoceni si to nezaslouzi ()

Hapretor

Celkem originální. Ta ženská byla v pohodě, ale byla vypatlaná nebo co ??? ... s takovym magorem jít sama do lesa ??? ... OMG !!! Na zabití času ok. ()

Ikedar

To, čo u prvého dielu ako tak fungovalo sa u dvojky stráca v šialenom amaterizme. Človek má pocit, že naozaj sleduje video dvoch totálne nesympatických postáv v tom najviac negatívnom zmysle. A najhoršie je, že diváka všetky tie reči a ambície postáv ani nezaujímajú. Síce sa film volá Creep, a človek by na obranu všetkých negatív mohol argumentovať práve názvom filmu, a že celá chorá a neatraktívna podoba filmu, bol vlastne zámer, dvojka je na rozdiel od prvého dielu, tak divná až je nesympatická a to je u filmu vždy zle. ()

Valenta28

Dobrý film. Velmi mě bavil. Avšak stačí mu průměrné hodnocení. Nebyl to žádný super - deluxe - horor, ale bavil mě. Hodně. Geniální nápad děje a zápletky. Tajemný muž, který o sobě leccos tvrdí a také se tak snaží vypadat a vyjadřovat. Když toto pozérství dojde k největšímu extrému, nalže vám první věc, co ho napadne. Následně dodělá to, co chce.... Perfektní cesta do hlouby duše psychopata prostřednictvím lehce komediálně směrovaného filmu. Výborné. ()

Kushina

Tak tomuhle říkám pravý psycho film. Upřímně většina filmu byla hrozně ukecaná ale ta finální fáze byla šílená. Mám z toho tak trochu divně, protože tohle jsme fakt nečekal. Rozhodně + za kreativitu, film tohoto typu vidím prvně a je to celkem masakr, co se určitým lidem honí hlavou. 50% ()

Major776

Amici jsou uchyláci a dementi o tom není pochyb. Jen je škoda, že si to furt vůbec neuvědomujou a tak hold čas od času narazíme na podobné čičoviny jako je tato. Zvrhlici čučte, pro ostatní ztráta času. ()

Fiffty

Vracia sa psychopat, ktorý si hľadá priateľov aby ich neskor mohol zabiť. Nápad s natočením dokumentu o tom ako zabil 39 ľudí a filmárka tomu neverí ma proste bavil a páčilo sa mi to dokonca viac ako jednotka. Aaron je psychopat od ktorého naozaj neviete čo čakať a ako vás môže prekvapiť a to ma dostatočne držalo v napätí a čakal som čo na filmárku vymyslí. Nie je to nič premakané a skvelé no mne sa táto séria páči a vedel by som si predstaviť aj ďalšie pokračovanie. ()

Andrew88cz

Docela mizerie, film má 70 minut a i přes tak malou stopáž jsem se po většinu času nudil... Atmosférický je pouze začátek a konec, jinak absolutně nechápu proč se hodinu příběh zabývá tím, jak se obě hlavní postavy sbližují, dělají mezi sebou reportáže atd. No viděl jsem zcela výjimečně druhý díl jako první a myslím že u toho i zůstane. Laparie, mizerie (4/10) ()

Korra

V některých ohledech lepší, v jiných zase horší než jednička. Dynamika téhle dvojice funguje lépe, ale zase chybí moment překvapení, a tak divné scény, jako bylo koupání imaginárního dítěte v jedničce.. ()

mischa

Stejně dobrý jako 1. Napětí, co bude za každou vteřinu, mne neopustilo celou dobu. Ovšem hned v začátku taková brutalita! A nečekaná! Prostě dobrý zajímavý horor. ()

M.Fish

Překvapilo mě, že je dvojka lepší než jednička. Hned první scéna je naprosto dokonalá. Vrchol filmu jsou 2 nepravdy 1 pravda. ()

Caviar

Opět platí, druhý díl, větší rozpočet, více herců a větší slátanina, škoda, že dvojka neudržela minimálně stejnou kvalitu, jako jednička. ()