Budete celý život věřit pohádkám nebo se konečně podíváte pravdě do očí? Animovaný pořad internetové televize Stream.cz odkrývá ty největší lži v nejznámějších příbězích pro děti. (Stream.cz)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (24)

Inkvizice (2018) (S03E04)

Čtvrtou epizodu čtvrté řady jsem radostně ohodnotil čtyřmi hvězdičkami, protože jsem se po dlouhé době u Mrazivých tajemství bavil. Tvůrci se konečně vyhnuli fekálnímu humoru, kterému se v posledních epizodách tak dařilo, místo toho mě zaujali fundovaným vyšetřováním a skvělou choreografií Vlastíka Plamínka. ()

Velikonoce (2018) (S03E05)

Předchozí "inkviziční" epizoda byla sice o něco lepší, ale ani tentokrát nešlo o žádné zklamání. Pobavil mě obětavý Jidáš i "Poslední svačina", hlavně jsem však ocenil to, že se tvůrcům podařilo navézt do těch podivností, jichž je Bible plná, vtipným způsobem a ne stejnou "troškařinou", jakou předvedli ve druhém dílu. 4*- ()

Kouření (2018) (S03E06)

No, už je to jisté, tvůrci Mrazivých tajemství jsou s invencí na bodě mrazu. Evidentně se už před časem vydali z toho nejlepšího a myslím, že je na čase celý projekt ukončit, než se dostane na "úroveň" tvorby TV Barrandov. Přesto jsem si na šesté epizodě našel pozitivní moment, nesmrtelný Horst Fuchs potěšil a nechal mě zavzpomínat na zlatou éru teleshoppingu v devadesátkách. ()

Mrazivá tajemství o Mrazivých tajemstvích (2018) (S03E07) odpad!

Tak tohle byl exemplární příklad toho, jak předstírat, že si dělám srandu sám ze sebe, abych odvedl pozornost od toho, že se výborný pořad postupně měnil v hromádku teplého střevního produktu. Tiše doufám, že touto epizodou tvůrci pořad ukončili, aby už nedocházelo ke zbytečnému násilí na nevinném humoru. ()