Budete celý život věřit pohádkám nebo se konečně podíváte pravdě do očí? Animovaný pořad internetové televize Stream.cz odkrývá ty největší lži v nejznámějších příbězích pro děti. (Stream.cz)

Recenzie používateľa SOLOM. k tomuto seriálu (23)

Velikonoce (2018) (S03E05)

To zas byla píčovina…Ale tentokrát alespoň zábavná. Ti věřící z tohoto seriálu musí být na prášky, pokud teda nemají rádi recesi a dokáží se povznést nad tím, že si z nich, Ježíše, Boha i křesťanských svátků a tradic dělají furt prdel (mimo jiné samozřejmě). Apoštolové kanibalové – Ježíš sadomasochista? ()

Kouření (2018) (S03E06)

No jasně když už jste ve sračkách, není nic lepšího než na plac povolat Horsta a dementa Láďu Hrušku. Je potřeba trošku ulevit přelidněné Zemi, kuřte, kuřte, kuřte a bude hned líp. Na něco se zdechnout musí, to je stará známá věc, co mě však mrzí daleko více je to, že slibně rozjeté Mrazivá tajemství se ve třetí sérii proměnila v kupu sraček a přehlídku tvůrčího zmaru. ()

Mrazivá tajemství o Mrazivých tajemstvích (2018) (S03E07)

Pokud jde skutečně o zakončení třetí série a možná i celého seriálu, tak si tímto dílem chlapci rozhodně zvedli úroveň celé třetí řady, která byla nejslabší ze všech. Osobně mi je celkem jedno jestli si dělali prdel z Boha, kněží, pohádek, nebo naší historie atd., u některých dílů jsem se i zasmál, ale našla se tu spousta takových, které byli skutečně trapné, až to bolelo. ()