Čarodějky čeká poslední bitva s Antikristem. (Disney+)

Trevor

Plány Michaela Langdona neprekukne nik iný ako Cordellia a tak ho nakoniec stará dievka porazí za pomoci ostatných čarodejníc. Vďaka schopnosti cestovania časom si na udalosti spomína iba Mallory. Pri proteste proti detskej práci, ktorú organizuje čierna mamba,rozleje na bieleho mladíka Timothyho kávu a tak, prirodzene, liberálny fašizmus v podaní dvojice Murphy a Falchuk musí byť prítomná v každej epizóde, vytečie nielen káva ale aj chudák Timothy a tak spolu multikultúrne porodia nového Satana. Záver ako každý v AHS, Sarah Paulsson zvíťazí, potom s bičíkom vytrestá Falchuka s Murphym a ich egá (a niele tie) sú ukojené. Už by to chcelo vybehnúť z koľají stereotypu. ()

Darxandri

Být to o jednu epizodu delší a posledních 15 minut být více roztažených do té finální, dejme tomu 45 minutové, bylo by to milionkrát lepší. Tak by mohli mnohem lépe rozvést konec samotného příběhu a případné navnazení na budoucí sérii. Tak jako tak vidět Angelu Basset znovu v akci jako voodoo královnu byla bomba a Jessica samozřejmě třešnička na dortu se svým "Go to hell." :D Každopádně jsem se docela obával, že v poslední epizodě bude vše napěchované. Ale což, epizoda to byla dobrá, herecky zahraná dobře taky a konečně jsme se dozvěděli, co byli ti dva ze začátku zač. S čím přijdou příští rok prozradí čas. Prozatím tu máme opět jednu z těch kvalitnějších sezón a určitě se někdy k ní zase vrátím. Za mě celá série 4* a možná díky pár super nápadům 4,5*. ()

Arkanoid

Koniec dobrý, všetko dobré. Toto však nie je ten prípad kvôli hlúpym rozhodnutiam postáv. Čarodejnice vedia teleportovať, napriek tomu postavu ťahajú po zemi. Používa sa hláška z The Godfather, no jej význam ako v origináli sa tu tak prežiť nedá. Aspoň to je vtipné, krvavé a dobre natočené, s naliehavou hudbou. Séria vrcholí. No v kvalite bohužiaľ nie, len v nelogických návratoch postáv len preto, aby príbeh do seba hladko zapadal. ()

Necrotongue

No, nevím... Mám takový neodbytný pocit, že se seriál vymknul tvůrcům z rukou, protože tímto podivným závěrem scénáristé vlastně řekli, že většina předchozích sezón byla zbytečná. A to jsem se chtěl podívat i na devátou řadu. Teď ani nevím, jestli to má ještě smysl. ()

stinohads

Popravde, toto bolo najhoršie ukončenie sezóny v celom AHS. Zo všetkých osem sezón toto bolo najviac unáhlene ukončenie. A som dosť triggered s tej Mallory ako ten koniec bol úplne zbytočný a inak dosť veci nedávalo zmysel ako čo vlastne Michael s tou Sanctuary a keď Mallory povedala Queenie aby nešla do Hotela, tak to znamená že The countness žije, ďalej Emily a Timothy mali nejaké Satanické DNA ? keďže porodila ďalšieho "Antichrist" a to celé vracanie v čase bolo dosť nedomyslené :) Keby tam nie sú Jessica Lange, Angela Basset, tak dávam 1* ()

• V čase 20:36, kdy začne utrhnutá hlava Mead zpívat, se jedná o první píseň zazpívanou počítačem Daisy Bell. Je to narážka na to, že se nejedná o člověka i přesto, že tak vypadá, ale stále se jedná o naprogramovaného robota. (Agressor69)