Anna cítí, jak se k ní temná bytost blíží víc než kdy dřív. (Disney+)

Martrix

Tato řada rozhodně není pro netrpělivé diváky, kteří očekávají průlety čarodějnic na Imbusech 2000, mariáš s pekelníky, nebo pokec s Luckem a la Constantin. Tady se frčí na atmosféře. Paranoia, nejednoznačné postavy, znepokojivé výjevy...můžete si přemýšlet jak chcete, můžete si všímat detailů...zatím se rýsují jen obrysy a ani ty nemusí znamenat to, co tvůrci vymysleli. Jsou schopni přijít s mindfuckem, ale klidně i nějakou slaboduchostí. Asylum bylo ale tak dobré, že jim příležitost znova mě překvapit, rád dám. Navíc jde o adaptaci knižní předlohy a já trpělivý jsem. PS: divím se, že v USA není humbuk kolem scén, které zvlášť těhotné ženy 100% rozruší. ()

wenca

Poprvé po jedenácti řadách se u AHS občas bojím a není mi přijemné čumět z postele s nohama ven. Oproti minulé, téměř odpadové řadě, je tady solidní atmosféra a zajimavý pozvolný posun, sedí mi to. Postavy jsou creepy jako prase, ty zvláštosti a random divnoty mě berou a mam z toho divnej pocit, stejně jako ze Sofie. No líbí se mi to zatím hodně. ()

William_

Není to jakkoliv příjemně koukatelné (v tom špatném slova smyslu). Co ale první polovinu Delicate sráží do kolen je strašně slaboučký scénář. Postavy se chovají prvoplánově a jsou takové hloupoučké. Do půl hodiny zapomenu na většinu, co jsem v epizodě viděl. Nevím jestli za to může pro mě nezajímavé téma, ale prostě to není ono a přitom se Emma Roberts snaží jak může. Čekání na druhou polovinu 12. série bude asi dlouhé - minimálně čtvrt roku si kvůli stávce v Hollywoodu počkáme. Za to, co jsem měl zatím možnost vidět, musím tuto sérii ZATÍM označit za slaboučký podprůměr. ()

zikacek

Jako... Nejsem ani zklamaná, ani překvapená. Je to dost zvláštní téma, a v seriálu je na můj vkus krve až až. Možná by to chtělo více děje, nebo třeba postav.  Nic co by mě překvapilo, doufám, že mě překvapí zbytek série, který zatím nevyšel. ()